Proflákanej den, prý hlídání psa O_o

29. listopadu 2010 v 9:10 | Therine♥ |  New
how_smell

Nejsem nemocná. Ne. Ne. ;)
Hlídám naše štěně. Mamka mě dnes nechala doma, prý aby tu nekňučela. Teď mi sedí na klíně a vymýšlí co by udělala. :D Je roztomilá. Mám jí šíleně ráda. :)
Jsem dementek. Jsem blbá. Proč? Lehká otázka. Lehká odpověď. Nevím co chci a jsem hrozně naivní. Píšu si asi se třema klukama, hezkýma a ni jednoho nějak moc nechci. Chci jednoho. Toho o kom jsem vám psala už dříve. Jenže se neznáme nablízko. A já cítím, že by něco mohlo být. Ale jak to udělat? Je to v háji.
Jsem hrozně nevyspalá kvůli Kellyně.:D Ta holka řádí celou noc v kuse a asi jenom na hodinku spí. Navíc jsem jí musela vzít do postele, což byla chyba! Pořád mě kousala do nosu! :P Ale už umí jeden malý povel :D Ví, že když něco chce tak si musí sednout. Naučila jsem jí to s pomocí piškotů :D 
Zítra už do školy jdu:) A nevím, docela se i těším. Jeden den, myslím že ve čtvrtek, mi příjde naproti ke škole jeden kluk s kterým si píšu. :) S tím druhým jsem měla jít včera ale přesunula jsem to na příští týden. Kvůli Kellynce. Ještě že je tak chápavý :)

No nic, asi letím. Pustím si nějaké songy. Pořád teď poslouchám Ine Kafé-Záverečná. Je tam jedna hezká část textu. ,,Zíde z očí, zíde z mysle. Aký blbec toto vymyslel?''..:) Je to taková vzpomínková písnička :) Jinak teď docela jedu The Subways nebo Jaksi Taksi..ty sjíždim dobrej týden :)

Mějte se hezky.. Vždyť já se taky docela mám. Mám Kellynku, Přátelé, Rodinu a volný byt! :P
ČÁO
 


Komentáře

1 Gabriella | Web | 29. listopadu 2010 v 21:27 | Reagovat

Koukám,že máš nabitej program:))

2 **S > im | Web | 2. prosince 2010 v 18:57 | Reagovat

je to štěne :D A ta písnička není špatný, te´d ji poslouchám :D Jinak Jaksi Taksi - skvělý! Znáš písničku "Naděje"? :) Jo a až teď jsem si všimla, že máš v zápatí klikací ikonky proti týrání zvířat - nevěděla jsem, že jsi tak srdnatá :) Hned tě mám o něco radši :):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.