Saw

4. listopadu 2010 v 13:55 | Therine♥ |  Films
SAW 
SAW


Horor který jsem viděla když mi bylo asi 8 let..Řeknu vám, hrozně jsem se bála. Když tam byli takové ty akčnější scény zakrývala jsem si oči. Pravda, bylo mi ještě málo let, ale věřte mi či nevěřte. Od té doby na horory nekoukám. Zvlášť když jsou takhle ,,psycho''. 
Tenhle ,,film'' asi není třeba popisovat. Ale pro někoho, kdo by nemusel tento horor vidět, jsem našla na internetu popis filmu:
Originální název: Saw
Žánr: HororKriminálníMysteryThriller
Rok výroby: 2004
Režie: James Wan

Adam (Leigh Whannell) a Dr. Lawrence Gordon (Cary Elwes) se jednoho dne probudí a zjistí, že jsou přivázaní řetězem k trubce v jakési zatuchlé a špinavé podzemní umývárně. Netuší, jak se sem dostali. Ale mrtvola uprostřed místnosti a magnetofon s páskou by jim mohly napovědět. Z nahrávky se dozvídají děsivé instrukce: do osmi hodin musí Dr. Gordon Adama zabít. Jinak zemřou nejen oni oba, ale i Gordonova manželka a dcera. Gordon si uvědomí, že se dostali do rukou šíleného psychopatického maniaka, jehož případ měl na starosti detektiv Tapp (Danny Glover). Jeho zálibou je pohrávat si se svými obětmi a nutit je bojovat o život hraním mimořádně morbidních a nechutných her. 

Adam a Gordon mají jen několik hodin na to, aby rozluštili skládačku svých osudů. Zabiják jim dal k dispozici jen pár návodů a dvě ruční pily. Pily příliš slabé na to, aby mohly rozřezat železo, jímž jsou připoutáni. Ale dost silné na to, aby mohly prořezat lidské maso a kosti… "On nám je nedal proto, abychom přeřezali ten řetěz! Ale abychom si odřezali nohy!!!"

Soundtrack k filmu. Díky němu jsem si na film dnes vzpomněla.

Trailer 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.