Vkus hudby není vše..On má něco víc..

14. prosince 2010 v 20:20 | Therine♥ |  New
the_rope_by_seddis

Nejde to. Jsem hloupá. Tak hrozně! Tak hrozně moc!
Jsem..Ne nejsem..nejsem zamilovaná..a to je to nejhorší..že já prostě nevim..že chci jinýho..že se každej den koukám na jeho profil na Facebooku..protože on má tak dobrej vkus hudby
a je to takovej pohodáš..je tak hezkej a nenávidí dnešní mládež..je mu 20, viděl mě 3x a je to brácha mý kámošky..nevěřím tomu, že bych mu utkvěla v paměti i když si to furt představuju..
Mám naději..? Jakou ? Vždyť mám jít pátek s jedním klukem ven..jenže..já nevim.. dřív jsem psala kámošce, že jsem do něj asi ,,udělaná''..a ona..to už víte..dohodila mi ho..v pátek jdeme ven a já ho poprvé v životěuvidím..uvidím taky, jestli to není i naposledy..nepotřebuji komentáře typu, neměj strachy..protože já strach mám..a neni zrovna malej..bojím se, že budu zmatkovat, předvádět se a že ho zklamu..bojím se, že se mu nebudu líbit a bojím se, že se nebudeme mít o čem bavit..jestli budu mít tuhle pitomou náladu, tak..nevim, napadla mě věc, že tam nepůjdu..že se vymluvím na Vánoční úklidnebo něco takovýho..ale to už mi příjde trochu..:(pitomý..jo přesně tak..pitomý..a možná, že i ještě hůř..nečtěte to.. stejně mi asi nepomůžete..nepomůže mi nic..ani kapka naděje ani spánek..protože i ve snech ho vidím..jsem tak blbá..chci hrozně kluka ale prostě si vybírám..vybírám si z toho mála co mám a když to podtrhnu a sečtu vyjde mi výsledek..že prostě nikdo není ten můj ideál..já nechci se seznamovat s klukama na internetu..začít si psát a potom jít ven..chci toho pana úžasného potkat při šťastné náhodě, jako to bylo vždycky dřív..né přes pitomej facebook..:( chci si neplánovat to setkání a nebýt z toho tak vyklepaná a vystresovaná..jako teď..jestli mi to nedá spát! Nebudu vás tady zatěžovat mýma depkama..třeba se z toho dostanu..jdu do něčeho, co neznám..už v pátek..
 


Komentáře

1 **S > im | Web | 16. prosince 2010 v 17:16 | Reagovat

Kačč, jednou sem do toho zapadákova přijel bratranec mojí kamarádky, seznámila nás, nejprve jsme si nerozumněli, ale potom až moc. Ten bratranec je ze Slovenska a po prázdninách odjel a já se ROK trápila a doufala. Říkala jsem si, že mám naději, že jednou bude všechno v pohodě, jednou budem svoji. Přišli pitomé fotky na facebooku, byl tam vyfocený se svojí tehdejší kamarádkou, dneska jeho holkou. Tím mi rozevřel oči a já potkala někoho jiného, někoho, s ykým si rozumím a není tak daleko. Pro každou z nás byl stvořen jeden a pokud všříš, řeknu ti, že náho JEDNOU udělá své a potkáte se, přesně tak, jak píšeš, že bys chtěla. jednou se tvoje nejhlubší sny splní. Já vím, že je to pro mě jednoduché, takhle ti to říkat, ale ty sama se s tím težko "porveš", ale věřím ti. Nechtěla jsi komentáře typu "Bude to dobré". Tak fajn, nebude. Ne hned, ale jednou přece, možná už to není daleko :)Kdyby se člověk měl pořád jen dobře, asi by tu byla nuda a přestali bychom si toho vážit. Držím pěsti!! :)♥

2 Nellie Happyness your SB ♥ | Web | 17. prosince 2010 v 14:38 | Reagovat

Ty ses s ním nikdy neviděla?
No, máš pravdu, že tahle náhoda bývá vždy nejlepší, já jsem tak poznala svého snoubence, se kterým jsme už spolu přes tři roky a plánujem si co nejdřív společné bydlení .. A potkali jsme se naprostou náhodou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.