Zase já. Kdo? Ta slečna co nezná radost!

20. prosince 2010 v 19:08 | Therine♥ |  New
tumbl_l9
Nauč se brečet. I v slze je síla.
Já vim, já vim. Zase ty moje depresivní nálady. Jo, půjdu se s tim vycpat. Jo, dám pokoj. Ale jen mi nezakazujte snít! Prosím! Nezakazujte mi brečet. Protože když brečím je mi líp. 
Jsem ráda za kašel a za rýmičku. Za tu hroznou nemoc. Ani né nemoc. Zítra a ve středu zůstávám doma. Z čehož vyplívá jedna krásná okolnost. Tenhle rok už naší budovu školy neuvidím. Neuvidím ty rozmazlený nány a ty naše krávy ve škole. Říkám si, že jsem asi divná. Prostě mi vadí. Jsem jiná než ony. Asi jo. neposlouchám disco jako ony, nenosím trička s mickey mousem a nemachruji s novým mobilem. Nechlubím se tím kolik mí rodiče vydělávají a nechlubím se tím, co dostanu pod stromeček. Jsme v devítce a chováme se jako děti. Hůř než ty děti, které omlouvá alespoň jejich věk a radost z života. Stejně jsem přemýšlela, že dnešní doba je totálně na pytel. Že stejně ta čistá, krásná a na 100% prožívaná láska není. Že žijeme ve světě počítačů a všech technik. Člověk ani nezná pravý přátelství a romantiku. Člověk ani nezná kouzlo přírody ani nic. Všechno kouzlo Vánoc oschází a všechny kouzla z překvapení a tohle. To není. Já vim, jsem zase chytrá jak radio. Holky ve třídě by mě pomlouvaly o sto šest. Že si na něco hraju a že se přede všema předvádím. A tak dále a tak dále.
Miluju ty nány! Miluju ty kluky, co mi píšou, že mě chtěj do postele. A miluju Vánoce! Šíleně tyhle věci nenávidim. Kazí mi náladu, kazí mi představy a kazí to kouzlo a překvapení. Kazí vše co se dá. 
Jdu odpočívat. Přeci jen jsem nemocný člověk, co umírá na kašel a na rýmu. Ještě, že mám zlatou mamku a pochopila, že se mi mezi náš kolektiv nechce.
Tak se mějte.
Žijte s chutí.
CIAO

 


Komentáře

1 Charlotte Amisu | Web | 21. prosince 2010 v 10:15 | Reagovat

ďakujem za coment

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.