Zbouchlá andělem!

25. prosince 2010 v 15:30 | Therine♥ |  New
_yorkshire
Lidičky zlatý. Já se zabouchla!
Tentokrát si ale gratuluju, né do někoho pozemskýho, ale do Anděla! Konkrétněji do herce.
Ehm. Určitě ho znáte. Hrál v Tudorovcích a včera jsem ho viděla i v jiném filmu. Jonathan Rhys Meyers. Úplně neuvěřitelně přitažlivej! Ty oči a ta pusa. Ten tvar obličeje. To je prostě nadpozemsky krásné! 
Ohledně včerejška. Ehm, no. Nebudu psát, že Vánoce byly bídné ale ani, že jsem si je užila. Prostě už nevěřím, že by mi mohly Vánoce něco dát. Krom dárků teda. 
Dnešní den si nějak moc extra neužívám. Má nálada je pohodová, uzávám, jenže jsem lehce zklamaná. Na Silvestra u kámošky nemůžu spát. Což mě sejří, protože si chci dát nějakýho toho panáka a nějaký to pivo. Chci zapomenout a nový rok si užít. Jenže rodiče mi nezakázali se něco dát, oni si pro mě příjdou, což je lehce stresující, vzhledem k tomu že nechci být moc střízlivá. Chápe mě někdo vůbec?:DD 
Venku krásné počasí- sněží! Huráá! Jo jsem divná, raduju se kvůli tomu, že sněží! 
Maminka mi řekla, že mám vypnout kopjůtr a jít se koukat na pohádky. Což udělám, vezmu si cukrátka, natáhnu nožky a budu ignorovat mé dámské problémy, které mě navštívily včera! Doopravdy hezký dárek!
Rodiče mě překvapily včera i dnes. Včera mi k přípitku nalili bílé víno a dneska jsem k sváteční kachně dostala pivo! juchůů, jecheché! 
Šla bych někam razit, pokecat s kámoškou, jak bídné jsou Vánoce v dnešní době. Protože s ní na to máme stejnej názor. Doufám tedy, že napíše ať jsem za čtvrt hodinky u ní a abychom si šli užívaj náš zasněžený Jablonec. Protože neni nic krásnějšího než tohle:)
prehrada 1
a tohle
8965754
:)
 


Komentáře

1 **S > im | Web | 25. prosince 2010 v 20:12 | Reagovat

To je blbý, že tam nemůžeš spát :( Ale tak si to vynahradíte třeba na její narozeniny :) Optimisticky - aspoň, že k ní vůbec můžeš a další plus je i to, že už je rodiče neberou jako malé dítko, když ti nalijou pivo a víno :)

2 Zmrzlá Ell ← lééž xDD | Web | 26. prosince 2010 v 14:54 | Reagovat

Moc krásný to je =o* Jó taky bych se chtěla na silvestra opít ale ještě nevím jesi mi rodiče dovolej být aspoň do 23:00 venku abych stačila vystřízlivět a oni nic nepoznali :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.