Jaký bude rok 2011? Takový jako každý. Plný toho a..

27. prosince 2010 v 11:39 | Therine♥ |  New
0kh8_kl
Okny se díváš co za okny se mění.
Mohla bych říct, jsem smutná. Budu ale lhát. Mohla bych říct, jsem šťastná. Další lež. Tak na čem vlastně jsem? Já nevim, nevim jak jsem na tom se svojí náladou. Nemám se špatně ale měla jsem se líp. Kdysi dávno.
Jako správný puberťák tu mám puštěnou hudbu na ,,plný koule''. Užívám si. Jsem sama doma, brácha je na prkně, rodiče v práci a já s naší ZOO doma. Možná bych mohla se psem ven, možná.
Jenže dokopejte mě někdo k tomu. Sakra.Dneska mám v diáři napsáno a podtrhnuto: Ven s Lucinkou. Né kecám, diář nemám. Neumím ho používat, hloupé, že? Jestli si hlavou nedám o něco tvrdýho asi tady budu psát tenhle článek o ničem pekelně dlouho. Do večera.
Nemůžu o sobě říct, že jsem zamilovaná. To nemůžu, protože vím, že s tímhle slovem se jen tak nezahrává. Jednou jsem ho špatně vzala a trpim snad ještě teď. Mám nějakej šrám na srdci a jsou na to tady napsané desítky článků. Tohle je jen takové přemýšlení, coby kdyby. A já vím, že ve všech písničkách je omývané dokola, že Kdyby jsou chyby. Vím to, jenže myšlenkám neporučíš. Snům.
Stalo se vám někdy, že jste snad 100x brečeli kvůli klukovi, nakonec ho pokřtili slovem jako ,,kretén'' a nakonec nad ním přemýšleli víc a víc? Já sakra už nemůžu! Chtěla bych aby se mi něco stalo. Něco, co by postihlo i mojí hlavu, dala bych si do ní a já bych zapomněla. Zapomněla na ty lidi, kteří di mě berou , s prominutím, do huby a do mýho života jim je nic. Vzduchoprázdno. Zapomněla bych na něj, na kluka, s kterým si rozumím víc než je možné a se kterým mám stejné názory. Protože díky němu si nepřipadám jediná divná. Třeba protože neposlouchám disco, nemám ráda Vánoce a nebo mám ráda naše město. Nevzala bych sirky a nepodpálila bych školu. Mám k ní vztah. Musím uznat, že kladný. Protože právě tahle škola zaznamenala moje pády, moje slzy a můj smích. 
Toho kluka jsem si začala oblibovat, začala jsem o něm uvažovat, protože mi furt lichotí. Protože on není jako ostatní ,,hovada'' (opět s prominutím), který myslí jenom na BMX, na sex a na alkohol. Protože já chci od kluka víc než jen obejmutí a nějaký polibky. Jenže tohle..Nemá cenu..
Můj princ na bílým koni má svojí princeznu. A já mám z toho akorát co? Další šrámy, myšlenky úplně někde v háji. Nemůžu napsat ani jeden normální článek. Né kvůli němu, kvůli sobě. Že jsem taková jaká jsem. Takovej cíťa. Do háje! Taková kráva!
Poslouchám The Cranberries, několik písniček furt dokola. Čtu si k tomu texty a bulim. Jako želva. Vždyť jsou na tom lidi hůř. 
Nemůžu se dočkat až budu dospělá. I když si ještě nějaký ten pátek počkám. Sbalím si těch pět švestek, dám rodičům pusu na tvář, kámošce napíšu omluvnou sms a ze všech úsporů pojedu do Francie a budu  breče štěstím, že jsem utekla všem starostím.
Každej si píše článek, co dostal pod stromeček, tak se přidám. 
Psa. Dostala jsem ho už před měsícem. Od soboty to byl měsíc, měsíc, kdy u mě v mých oblacích spí ten čert. Miluju jí. Ona vidí, kdy se trápím. Příjde a uvelebí se mi na klíně. A nadáváme společně na ten svět. Protože ona mi rozumí. Pak jsem dostala ještě pár věcí. Jako deodorant, sprcháč, župan, pyžamo, pantofle a ještě předtím jsem dostala mobil. Žádný nový tip, nemyslete si. Nemá ani foťák ani paměťovku. Má jen velkou tíhu. Ale co, mě je to jedno. Až budu potřebovat a splaším si nějakou brigádu, vydělám si na novej. Třeba.
Mohla bych přestat nadávat a konečně jít uklidit. Aby ze mě rodiče měli trochu radosti a abych trochu splatila ten čin, že spím do půl jedenácté. Mě nevadí, že jsem trochu jiná, než ostatní. Třeba lidi ve třídě. Ale co, jsou prázdniny a já se úplně dokonale těším na pátek. Sice se neopiju, ale budu s mojí drogou. S mojí nejlepší kámoškou. Si zanadáváme jak ten rok 2010 byl bídný a probrečený a řekneme si, že rok 2011  bude lepší. Řekneme si to, jako každý rok.
 


Komentáře

1 domminyka | Web | 27. prosince 2010 v 11:45 | Reagovat

hEZKÝ BLOG :)

2 Roniee ♥ | Web | 27. prosince 2010 v 14:30 | Reagovat

Hele.. Mam úplně stejné názory. Mam stejné zkušenosti. Vypadá to, jak když popisuješ mě.. a toho kluka, ze kterého jsem teĎ nejvíc paf. O kterym si jednou řeknu, že je to idiot a za moje slzy nestojí, pak si ale uvědomim, že stojí za všechno, co jde. Slovo m ilovat, vlastně nepoužívam, ne, má to pro mě jinou váhu. Ale teď, jsem si začala uvědomovat, že mě nejspíš připadá důležitější přátelství, než láska. Láska je totiž vážně křehká a zničí jí valná většina věcí - lidí.
Já (až budu mít víc peněz) se odstěhuju do Anglie.. do punkový metropole, do Skinheadské vlasti. Zapomenu tam na všecko...
Ráda si tě přidám k oblíbenejm :) takže já... Chci, a musím :)

3 *wif | Web | 27. prosince 2010 v 16:47 | Reagovat

Ano, nadávám mu do hajzlů, kreténů, čur*** a stejně ho pořád miluju.... Nejme my holky divný?
Francie je vážně nádherná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.