Odplazit se? Utéct!

29. prosince 2010 v 12:20 | Therine♥ |  New
B23
Pamatuj, mít rád neni milovat!
Tak napíšu zase nějakej článek. Nebudu mou náladou spamovat Facebook!
Je mi hrozně! Na to, jak jsem se měla večer líp a ráno dobře, teď je to hrozný!
Otřesný! Ta zklamanost! Ta naštvanost! Brek! Vztek! Řev! Hlad! Kruci!
Štvu vás, vim to. Jsem strašná depkařka poslední dobou. Lidi říkají, že jsem se změnila
a já si to furt nechci připustit. Dyť já depkařím jen pro ty, který mám ráda!
Včera, pro mojí rodinu. Dneska, pro něj. Pro koho to bude zítra?!!!!!!
Dejte mi někdo pěstí do nosu, dejte mi facku! Třeba se mi rosvítí a bude tady ta stará, optimistiská
holka se smyslem pro humor! Já ale nevím jak jí vrátit. Trpí, teskní, chce pomoc od ostatních přitom je posílá do háje. Si říkám, nezbouchnul mě někdo? Neotěhotněla jsem? Nebo proč jsem tak citlivá? Proč se měním ze dne na den? Proč posílám hezký kluky do háje a chci jen toho jednoho? Proč mi nikdo nemůže pomoct? Proč si nikdo v rodině, u nás doma nevšimne, že se mnou něco je?
Říkají, jak mě mají ráda ale neobejmou, když mám červené oči a rozmazanou řasenku. Nedají mi pusu na čelo, na dobrou noc. Jako dřív. Nic není jako dřív. A dál to víte. 
Jsem v háji! Strašně náladová a žádnýmu klukovi bych nepřála se mnou chodit, to by si nabrnknul citlivku. Holku, která nic neumí a furt jenom v koutě brečí. Nejhorší na tom všem je, že si jsem vědoma své chyby, vim proč se trápim ale nic s tim nedokážu udělat. Před ostatníma se přetvařuju a říkám, že se mám fajn. Nemám. Svět je plný otázek PROČ? A já jí zrovna volám někam z okna k nebi. Proč neodepsal? Bál se? Čeho? Proč ten nejlepší kluk má holku? Proč na hajzly holky letí a ti nejlepší kluci mají holku? Proč čtu ty naivní dívčí romány, kde to dopadne dobře a když ne, holka tam napíš, že z toho je v pohodě a konec, tečka. Takhle to ale normálně není! Já nedokážu zapomenout na osobu, která mě odmítla! Já musim odpustit klukovi, kterej mi napsal, že mě chce do postele a potom mi napsal, že si ze mě vystřelil. Nedokážu mu vpálit do očí že je kretén, mám ho na to moc ráda. Vždyť je to nejlepší kámoš mýho bráchy! Já nedokážu říct NE klukovi, kterýho tahám za nos a nedokážu s nim jít ven. Protože nechci! Já chci jinýho! Toho s kterým si píšu! Toho, kterej se mnou souhlasí ve všem a včera mi nedokázal odpovědět ani na jedno blbý téma. Já chci jeho, pana dokonalýho. A on je, přesně takovej jakýho si vysnívám. Princ, sice bez koně ale princ. Jaj.
Je neuvěřitelný, že mě dokáže rozbrečet jedno malý zjištění. Že mě dokáže naštvat tolik lidí a já ani nevim proč! Fakt jsem se asi změnila! Ale já chci zpět! Lidi chtějí zpět tu starou, vtipnou, veselou Kačenku. Ale já to nedokážu. Nedokážu hodit starosti za hlavu jako dřív. Chtělo by to jedno. Jednu věc, kterou jsem dřív nenáviděla. Alkohol. Chlast. Pití. Chci se opít do němoty a nevnímat! I když pach a chuť alkoholu nenávidim, opila bych se, na místě, HNED!
Ve spánku mi je nejlíp! Fakt že jo! 
Chci zpátky ten optimismus, sebe! Chci zpátky tu veselost. Nechci si do hlavy vpouštět nikoho, žádnýho kluka. Jenže je to těžký. Těžší než jsem myslela. Vzpomínky mi taky nepomáhají.
Kámoška taky neví jak mi pomoct. Pomůže mi jedno. 
TICHO!
 


Komentáře

1 Roniee ♥ | Web | 29. prosince 2010 v 13:18 | Reagovat

Ticho, ano ticho, dobrý lék.. ale ne nejlepší. Myslím že prožívám naprosto to samé co ty. Taky jsem se dočkala odmítnutí, protože je pro něj důležitější přátelství. Chci aby byl můj... netrap se. Já vim, řekne ti to každej, povznes se nad to. Je to těžké, ani já to nedokázala... časem. Ty to dokážeš taky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.