Věty o ničem.

4. prosince 2010 v 13:04 | Therine♥ |  New
pict2215_500_332

Je 4.Prosince a já pořád nemám dárky! Ale nějak moc mi to nevadí. Peníze snad dostanu a když ne, tak co? No nevim..Jsem nějaká divná..Náladu přitom nemám zase až tak moc pitomou.. Kellynka mi leží na klíně a pochrupuje si. Já mezitím píšu tenhle článěk o ničem..O tom aby tady vůbec něco bylo..No joo, nějak mě to přestává bavit..Snad si ještě najdu čas na blog.. Možná, že kdyby měl takový lepší dess, tak se mi sem bude chodit líp a budu mít z toho blogu alespoň nějaký pocit, lepší pocit. Za ty dny co jsem nic nepsala se toho moc nezměnilo..Lidi šílí, chtějí Vánoce..A já nevim.. Pořád chci nedostupné věci a navíc, penězmi se koupit nedají..Chci být zamilovaná, šťastně zamilovaná a chci mít trochu štěstí v lásce..To je moje přání..a nevim..asi i nesplnitelné..Možná..Možná časem..
Docela se těším na pečení cukrátek :D Noo, jíst se mi to moc nechce, mám teď hodně zcvrklej žaludek a zdá se mi, že jsem i zhubla.. Nestíhám vůbec jíst..:D Zní to pitomě, ale v 6 ráno vstávám kvůli Kellyně, protože v tu dobu brácha odchází a ona začne kňučet..Hraju si s ní, jdu s ní ven a mezitím se oblíkám a maluju..Potom je půl osmý a snažím se jí uspat, usnu a pádim potichu ven, abych jí neprobudila..Ale najíst se nestíhám..Takže si ani nebalim svačiny do školy..Takže by se dalo říct, že nesnídám a nesvačim..Příjdu dóm a jdu se psem ven, hraju si s ní a jdu na počítač, ohřeju si oběd, aby se neřeklo a sním sotva polovičku..Mezitím si hraju s Kelly..Kdy něco jim je tak možná odpoledne, kdy už jsme všichni, celá rodinka, doma a já se stíhám najíst.. Více méně se navečeřim trochu, protože hlad nějak nemám.. Dřív by mi to vadilo a v zimě bych se nacpala k prasknutí..Ale teď jsem tak hrozně unavená, že prostě jíst nechci ani nemůžu..Už po malý porci mě bolí břicho..Třeba jsem ke snídani dříve spořádala 2 párky, 2 rohliky, jogurt a koláč..Dneska jsem snědla housku a párek a už mi bylo blbě..Nejsem nemocná, jsem jen..Ospalá a taková..Mrtvá.. Se divte když vstávám v 6 ráno a v noci se kvůli Kellyně probouzím 8x..Ale joo, je to štěně..Je to hodně aktivní štěně a zdá se mi, a nejsem jediná,která tvrdí, že na 7 týdnů je až moc velká.. Jsem zvědavá co z toho vyroste..Má to být zkřížená Border kolie s nějakým malým šedivým ořechem..Zatim to vypadá jako štěně vlčáka :D
Zítra, jelikož je Mikuláš samozřejmě jdeme chodit ,,strašit'' Moje 2 kámošky, kámoš, brácha a já :D  No docela se těším, ještě mi zbývá udělat si rohy na čerta, jelikož za andělíčka se mi nechce..Byla jsem minulej rok, a nevím..Nejsem typ, kterýmu by bílé dlouhé šatičky a svatozář na hlavě, slušela.. Navíc čert má jednoduchý kostým a já musim ještě pracovat na bráchova kostýmu na Mikuláše..Né, že bych štěstím skákala, že jde s náma a že já jsem dostala za úkol mu ten kostým udělat, však udělat to musím.. Co by jsme to byli za partu bez Mikuláše? ;)
Jak jsem tak bloumala blogem, zjistila jsem, že téma týdne je ,,Má oblíbená kniha''..Ach! Tak na tenhle článěk bych si najít čas mohla! Protože ráda čtu, mám svojí oblíbenou knihu a i když už jsem psala dřív článek o té knize, napíšu ho znova a nebude stručnější, ba naopak! ;)
Jelikož čas běží, musím udělat kostým a hrát si na švadlenku;) Jdu si vzít jehlu a nit do ruky a pádim šít a zdobit..Poté udělat čapku a vousy..;)
Mějte se báječně a ať vás zítra čerti neodnesou;) Snad stihnu napsat nějaký ten článek;)
Ciaoo

btw: Jen čtětě, čtětě..Článek nejkratší neni, ale přeci se říká že číst se má, ne ?? :P
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.