Alkohol je svině! Ničí vztahy!

7. prosince 2010 v 16:07 | Therine♥ |  New
1985676a
Máš svůj svět a ten se ti hroutí.
To dávno znám, já prožil to sám..Bohužel.Připadám si jako malý děcko. Děcko, kterýmu ukradli jeho oblíbenou hračku a ono brečí, dokola..Furt..Pořád..Je to v háji.. Začínám si připadat povahou melancholická.. Pořád se trápím a když už si něco užiju a užívám si to, zkazí mi to nějaká pitomá maličkost. Nějaká maličkost, kterou ani ostatní necítí ale mě prostě trápí..Neděli, Mikuláše, jsem si užívala. Jenže se k nám ,,připojili'' jedni kluci, kluci, který totálně nenávidím. Do všeho se šťourají a každýho urážejí. Jsou strašně rozmazlení a navíc..byli na ,,šrot''. Do kámošky se pouštěli, že chrápe s jedním klukem a pořád a pořád.. Rozbrečela se a já už měla tu největší chuť mu rozbít hubu! Klukovi, kterej se mi dřív líbil. Jenže, jak je mým ,,krásným'' zvykem, zamilovat se do hajzla, hajzl opravdu byl a pořád je.. Je neuvěřitelné, že nějací lidé, dokážou zkazit náladu a jak vůbec můžou?.. A nemluvím teď o těch dementech, co se starají o všechno, jen né o sebe.. Mluvím teoreticky o všech.. Proč my holky to máme tak složitý, protože se tak jednoduše zabouchneme? Neříkám, že všichni kluci jsou hajzlové, ale..Ale co? Co by to napravilo? Ta pitomá sobota! Ta pitomá sobota, kruciš!Trpím a jak! Nemůžu brečet, prostě nemůžu. Nemám co a zrovna tak by mě to uklidnilo.. Vždyť i v těch slaných slzách je síla.. Ale já už žádnou nemám..Nemám jí z čeho získat..Začíná se mi líbit zimní období. Nechápu to. Vždycky jsem zimu nenáviděla. Od srdce jsem nadávala, když jsem přišla domů a hodinu omývala z rukou omrzliny nebo nosila pět ponožek na sobě, jaká mi byla zima an nohy. Jenže nevím. Začínám milovat naší zasněženou přehradu. Začínám mít pocit, že zima stejně přinese i něco nového. I nějaké zážitky. I když tady bude pekelně dlouho. Zase někdy do dubna. Ale tak co. Můžu si přeci užívat tohle období a nebýt zalezlá jen doma. 
Chci vrátit dětství. Dny, kdy jsem sáňkovala, neřešila co si vezmu a jak vypadám, neznala bolest(vnitřní) a slzy potkala jen když mě něco bolelo.. Chci ty dny, kdy jsem neznala žádnou podělanou lítost, kdy mi nezáleželo na ostatních a kdy jsem byla slušná holčička.. Kdy jsem měla radost z maličkostí a dokázala se smát všemu.. Chci to zpět, chci zpět na náš barák na Bedřichově a chci jezdit tím pitomým MHD a potkávat tam tu partu kluků, který se mi líbili. Chci zpátky Lejduš a chci zpátky štěstí rodičů..protože od tý doby co jsme tady, v Jablonci se to všechno nějak s.re.. Všichni se hádají a já se zkazila, jak v chování tak..ve všem:(Chci mít život bez starostí..jako malý dítě..
Jenže..
Jenže nic..
 


Komentáře

1 [: LilLy :] | Web | 7. prosince 2010 v 17:28 | Reagovat

Tak to máme uplně stejný pocity,naprosto s tebou souhlasim :(( Bejt ještě malá holka...A nepoznat tenhle neférovej svět..Někteří lidé zkrátka umějí tu náladu tak zkazit,že i když vim,že nemá cenu se kvůli tomu trápit,stejně mě to strašně bolí...A nemůžu se pak zbavit těch neoptimistickejch myšlenek...A to mě doslova ničí...

Jinak k tý zimě-taky sem jí najednou začala mít ráda,už ani ta zima mi tolik nevadí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.