Nechci je zklamat. Jsou důlěžití!

8. prosince 2010 v 19:42 | Therine♥ |  New
zima13
Maj gád! Nevím co chci! 
Vždycky píšu, že chci klid a že chci tohle a tamto. Já nevím:( Když mám klid tak brečím a propadám depresím, když sněží a je zima tak mrznu a přímo se zimou klepu a když chci jednoho..nikoho..nic..to je jedno..Nedá se říct, že se zrovna teď trápím.. Na všechno odpovídám, já nevím, já nevím.. Takže by se spíš dalo říci, že jsem zmatená.. A jak! Proč v jednu chvíli mám pocit, že tu pro mě nikdo není a ten další den má o mě zájem x kluků, jsem na roztrhání jak doma tak i u kámošů..Jenže já ty kluky nechci..Nechci je ale nechci je ani zklamat.. Proto si s nima píšu a dávám jim ty blbý, falešný naděje..:(Já neím:( Já nevím nic.. Jak to bude, všechno..V sobotu..a..:(Do háje..Začíná na mě lézt ta divná nálada.. Ta depka..Kéž bych mohla brečet, alespoň jak by mi to pomohlo..Ani z tohodle blogu nemám moc velkou radost.. Moc komentářů mi sem nechodí ale vzpomínám si na jeden rozhovor jedný holky na jednom blogu, která říkala ať to my nevzdáváme a jdeme dál..Ale hlavně..Tenhle blog je pro mě a já si sem můžu psát co chci..nechci ho mít až tak oblíbený jako jedna holka, myslím že se jmenovala Domisssek nebo nějak tak..Za den tam měla 500 komentářů a to bych chtěla docela vidět, co bych s tím dělala já..Mě stačí těch 5-6 maximálně a někdy ani to ne:) Vždyť já se sem vypíšu a můžu říct, že jsem po tom vypsání víc uklidněná a taková..

Snažím se učit chemii..Jo snažím.. Vůbec to nechápu a když už jsem si myslela, že tohle a tamto je ták tak to bylo přesně naopak.. Redoxní reakce, říká vám to něco? Mě to říká jedno slovo : KRAVINA! BLBOST! a jak by napsaly nějaké bárbínky: PITCHOWINA!

vypsaná fixa-


Pořád si zpívám jednu písničku..1982 jsem malej ímo a ty jsi princezna..Nánánááá:)
Je to od Vypsané fixy:) Jo, připadá mě, že to zpěvák má trochu falešný ale jak jsem si zvykla už na zpěváka od JAKSI TAKSI, který nezpívá taky zrovna na slavíka, líbí se mi to na tom..Líbí se mi právě, že to není dokonalý..

hjh7777

Kellý♥
Zlato moje největší..Můj brouk♥ 
Kňučící, otravující, hyperaktivní, spící♥
Miluju jí a srdíčkama šetřit nebudu! 
 


Komentáře

1 Nellie Happyness your SB ♥ | Web | 9. prosince 2010 v 19:19 | Reagovat

Jéé, ta je rozkošná ♥
Vypsanou Fixu nesnáším:-)
Redoxní rovnice - taky nesnáším chemii :-)

2 Indy-...... tvoje SbéčkOoOoO | Web | 17. prosince 2010 v 6:46 | Reagovat

Ahojky u mě je důležitá článek ve složce MY blog tak se plsky jukni Thanx!
JInak ten pejsánek je- DOKONALEJ! Kolik mu je?? ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.