Jen tři slova, Lásko chci tě!

4. ledna 2011 v 18:19 | Therine♥ |  New
Nice guys
Malá fotka, ale hezká! Ty všichni kluci, hoši, chlapci, ,,kunďáci'', ,,ňuňánci''... S tímhle jsem zjistila jedno. Miluju hnědovlasý kluky s hnědýma očima. Oči, které zahřejou, mají tak hezkou barvu. Čokoládové. Kluci s hnědýma vlasama, s černýma. Tak krásní!
Ale nebudu tady snít, nad někým, koho stejně nepotkám. No, nevím jestli potkám. Ale budeme pesimisté, jako poslední dobou furt.
Mám puštěný Blink 182(I miss you), přemýšlim nad těma klukama(ááh), nad lidma(zase), nad láskou(titulek mluví za vše)..
Zajímalo by mě, co se změnilo od tý doby, co jsem šla do devítky. V září. Protože v tu dobu se všechno změnilo. Prázdniny a ty měsíce před nima jsem byla jiná než jsem teď. Ale od září, jako bych začala depkařit nebo co. Jako kdybych si připadala ve světě, kde mě nikdo nemá rád. Od tý doby mi pár věcí nevyšlo, samozřejmě jsem to ,,oslavila'' v peřinách, s kapesníkem v ruce a hrozným pláčem. Třeba kluci, dlouhé a nekonečné téma. Hádky, rodičů a kámošů, lidí kolem mě. Počasí, vždyť kvůli němu jsem taky oplakávala svět, na podzim a v zimě. Kvůli mýmu zpackanýmu životu, že si nedokážu splnit sny, nedokážu jít za svým snem do konce.
Tenhle článek je taky k ničemu. Přitom se nějak netrápim. Nebulim, neřvu, netesknim. Jen mě pár věcí nevychází. Nedokážu se změnit, kvůli lidem. I když chci, možná. Vážně chci? 
Zase mám tu mojí náladu, kdy na 3/4 z otázek co si položim, neznám odpověď. Nevim koho můžu považovat za doopravdickýho přítele, nevim, jaký předmět ve škole mě momentálně baví nejvíc. Nevim, jestli mě vezmou na obchodku do Liberce, nevim, jestli všechny komenty na tomhle blogu jsou upřímné. Nevim, zda se můžu považovat za optimistu nebo ne a nevím co chci. Nevím, jestli chci klid nebo kravál, protože když je kravál, jako je teď tak řvu ,,Ticho'', ale když je klid tak si pouštim depresivní písničky a propadám smutku.

Stáhnu si pár songů do mp3, dojdu do krámu(prý i za to dostanu odměnu, nikomu se tam nechce). Možná se dneska budu učit a možná jenom budu ležet na posteli a přemýšlet nad nesmrtelností Simira Gerchana. :P
Cover up with make up in the mirror tell yourself, it's never gonna happen again you cry alone and then he swears he loves you.
(Skrýváš se pod make-upem před zrcadlem. Říkáš si, že se to už víckrát nestane. Pláčeš sama a on potom slibuje, že tě miluje)
 


Komentáře

1 Nellie Happyness Afíík ♥♥♥ | Web | 5. ledna 2011 v 21:17 | Reagovat

Taky se mi zdá, že co jsem Tě poznala jsi nebyla taková depkařka jako teď.. Ale máš pravdu, je to určitě tím počasím.. Já většinou depkařím na podzimy, ale tenhle se celkem vydařil, tak jsem neměla moc proč.. Ale já jsem si to depkaření vybrala minulé jaro, kdy všichni byli šťastní a já se utápěla v šíleně velkých depresích.. Doufám, že už mě takové nepotkají..

2 Zmrzlá Ell ← lééž xDD | Web | 6. ledna 2011 v 14:32 | Reagovat

Taky prožívám divný pocit....příjdu si sama ikdyž jsem obklopena plno lidmy,je to divný....:-(

3 Lee* | Web | 6. ledna 2011 v 17:10 | Reagovat

Pěknej blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.