Jó ty vole, na základní škole..

16. ledna 2011 v 11:48 | Therine♥ |  New

Zdravím lidičky, probudila jsem se s dobrou náladičkou :) Včera jsem jí měla trochu podovnější, no ještě aby ne. 
Ráno bylo celkem pohodový, zpívala jsem si do rytmu jak jsem utírala prach a bylo mi fajn. V tu dobu jsem si říkala, že mi náladu nic nezkazí. Ani když se naši začali hádat a já si říkala, bude to v pohodě..Včera jsem mamku poprví viděla brečet. Poprví jsem jí viděla, jak naříká na nás, jak všechno musí dělat a v tu chvíli moje nálada klesla. Úplně na dno, kámoška se stavila a já popadla psa a šli jsme ven. Nevěřila bych, že bych se mohla rozbrečet na veřejnosti. Ale ta pitomá vzpomínka na mamku, jak brečela. Bylo mi hrozně, bylo mi strašně. Brečela jsem a celej make-up byl v háji. 
Vrátila jsem se domů a u nás už to bylo docela klidné. Taková ta normální pohoda. Odpoledne jsem šla ke kámošce, trénovat náš tanec na hudebku. Ano, my máme v hudebce pohybovou výchovu a vždycky si někdo vezme na začátku hodiny tanec a ostatní to opakujou. My s kámoškou máme trochu originální, SKA dance. ,,Krychličky, kostičky, stromečky, domečky''. No nasmály jsme se, ůůh ;)
Ke kámošce přišla její sestřenka, moje kámoška. Bavili se o Rock'n'Rollce, která byla ten večer. já myslela, že enbudu moct a vidíte, mohla jsem ;)) Mamka mi dala peníze a zdůrazňovala, že na příští akci ale zapomenu, že mi to furt nebude ,,cálovat''. Hm, škoda.
Věděla jsem, že na tu akci půjde On. On s velkým ,,O''. Nebudu říkat, že jsem se zabouchla. To slovo nemám ráda, už kvůli tomu, že jsem ho xkrát blbě použila a říkala ,,já se zamilovala'', přitom vůbec. Nemám moc o lásce ponětí a nějak..Mi to je ,,tssssss''..
Byl tam. Přišel kolem desátý, cca. Štvala mě jedna věc. Že je to remíza. Ptáte se jaká? 
Jednou, když jsem ho viděla poprvé a trochu jsme si padli do oka, bavil se s jednou holkou na chodbě a já se mohla užárlit. Nechodíme spolu, ani jsme se spolu nějak moc nebavili, jen ten oční kontakt. Včera jsem si udělala skóre já, bavila jsem se se svým kámošem, kterýho on nezná. Seděla vedle něj a smála se s nim. Nebylo to naschvál, nevěděla jsem, že tam je. Ale když jsem hypnotizovala dveře a zrovna tam byl, koukal se po celým klubu, oblečenej ještě do bundy a viděl mě! Viděl mě na 100%, protože na mě koukal a já na něj. Hmm, nic moc co? 
Potom odešel do vedlejší hospody a já ho celej večer neviděla. Chjo.
Připadám vám jako blbka, je mi to jasný. Když si budu pročítat tenhle článek za týden asi ho i vymažu, jsem totálně vymaštěná, náš učitel na příroďák by mi řekl ,,Vydlabaná jako dýně''.
Dneska jsem se probudila s tou lepší náladou, na to jak jsem se večer měla hůř. Neměla jsem se špatně, jen jsem čekala trochu víc. Hrozně mě štve věc, kterou stejně asi nezměním. Jsem hroznej snílek, všechno si představuju a žiju sva světy. V tom, který sním, který si představuju jsem veselá a všechno mi vychází. Realita je úplně jiná. Zhroutím se z první věci co mi nevyjde, s láskou mi toho taky moc nevychází a se štěstím si taky netykám.
Zase článek o ničem..Neodzvíte se tu nic..
pchhhh
 


Komentáře

1 Roniee ♥ | Web | 16. ledna 2011 v 12:51 | Reagovat

článek o ničem? Tak to prrr.. ano, slova jako "lásky, milvat, zbláznit se" nepoužívam.. teda v přenesenym smyslu. Vždycky se jde zamilovat víc... vždy! :) a proč si za nim do tý vedlejší hospody nešla, hm..?? :)
Když máma brečí je to vždycky peklo... ach jo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.