S tímhle jediným bych dokázala skočit..Z postele, z mostu, z letadla..

11. ledna 2011 v 19:23 | Therine♥ |  New
i wish..
Milý bratře si mrtev! :D Kdo blbě čte, dumá teď nad tím z čeho jen brácha může být oranžovej..:D Ale né, mrkev opravdu není. Až přijede z lyžáku neobejmu ho, né. Vytáhnu mu tašku z ruky a vytáhnu repráky, pustim do nich Nirvanu a Krücipisky, a budu pařit! 
Včerejší den, byl hrozně pohodový. Měla jsem ,,rande''. Pokud to tak můžu nazvat..byli jsme normálně venku, šli jsme kolem naší přehrady a kecali jsme! A to, že fakt hodně! Když si vzpomenu poprví, když jsem asi před měsícem šla ven s klukem, kterýho jsem ,,chtěla'', mlčely jsme možná víc, než jsme mluvily..Teď o však bylo jiný! Hrozně dobře se s nim povídá! Je hrozně pohodovej, hodnej a vždycky se strachoval, když jsem málem na těhlech srágorách spadla :DJá hlupka jsem si vzala skejty a ve sněhu a na ledu v nich šla..ůůh :D Ale nespadla jsem! A on mi psal, dneska jsem si to četla, že kdybych spadla, v což prý doufal, že mě chytí! Prej by to chtěl, tak jsem mu slíbila, že až se znova uvidíme, budu padat víc než chodit :D Gentleman, áá. Ale nebojte, zamilovaná fakt nejsem..Tohle hloupý slovo si už do huby jen tak nevezmu..U mě musí fungovat ta ,,chemie''. To, že ho uvidim, promluví na mě, tak se rozklepu a padnu na kolena. To u něj nebylo, ale tak. Viděli jsme se jednou, ale i tak prostě. Necítila jsem to.. To jednou..V pátek..U někoho jiného..Ehm.. Nebudu tenhle blog používat jenom k tomu ,abych se vypsala z mých problému s láskou. To zase né.
Jak vidíte ten obrázek, hrozně se mi líbí. Tenhle jsem zkoušela kreslit, mám ho v šupliku.. Ve čtvrtek by se mi možná podařilo ho sem dát. Tenhle ,,pikčr'' kreslil jeden hoch, hádám. 
Potřebuju březen! Protože v březnu nastoupim na brigádu, doufám a modlim se v to, a po měsíci bych mohla dostat nějaké odškodnění za to, že jsem tam tak stála, lepila cedulky na výrobky a falešně se za to usmívala. To odškodné by mohlo být  tak 5 tisíc. Hrozně potřebuju peníze, né na hadry, tolik. Né na mobil, tolik. Ale hlavně na tu kytaru! Na normální kytáru, abych se naučila pár akordů a hrála! Uměla hrát! Potom už jen změna na elektrickou. To jsou ovšem plány hodně do budoucna, protože s mým talentem se na normální kytaru naučim tak cca za 4 měsíce a ještě budu amatér! Ale hrozně potřebuju tu skupinu! Založit vlastní! Protože to je fakt můj sen, hudbu miluju a poteřbuju se na tý elektrice vybít. Potřebuju hrát, protože hudbu miluju! Potřebuju mít skupinu, protože bych měla konečně nějakej zájem, nějakej koníček! A maminka mi to i dovolila, jen prostě ty peníze! Ty jsou důležitý, alespoň pro začátek! Třeba jednou budeme slavní stejně jako Nirvana! Tak to nevím..
Jsem hroznej snílek. Úplně šílenej. Jak mám teď volný pokoj, brácha je na lyžáku, užívám si toho. Jdu spát a představuju si, že ten chlupatý, měkký plyšák neni hračka ale něco živýho, konktrétně něco mužského pohlaví, nějaký kluk. Usínám na něm, jakoby se s ním bavím. Nejsem nemocná? Kolik lidí proboha tohle dělá? Já? Jenom já? Nééé! Nechci k psychiatrovi!
Jsem hrozně ráda, že se poslední dny můžu alespoň trochu považovat za pohodářku.. Jsem taková veselejší, jako by se ke mě vracela ta nemoc, puberta. Ve škole drzá na učitele, už je skoro posílám do háje. Vždyť mi v tom horoskopu vyšlo, že se od novýho roku budu pomalu měnit. Ježiši, mami! Kde je ten časopis? Co se tam všechno píše? Potkám někoho? Né, že bych na tohle všechno věřila, nějak moc ne. Ale třeba mamčina kolegyně byla u kartářky(já vim, něco jinýho než horoskop v časopise) a vyšlo jí, že její dcera se odstěhuje do jiný země. A vidíš, za rok se probudíš, byt prázdnej, dcera v Itálii...
S tímhle článkem asi končím ,možná bych mohla na blog přidat něco jinýho :) nevím..
Nějakou hudbu?
Nějaký SKáčko? úúúú
čááo
 


Komentáře

1 Michelle | Web | 11. ledna 2011 v 20:23 | Reagovat

heh. jsem tak ráda, že mám pokoj sama pro sebe =o) a ne, nejsi divná, jednu dobu jsem si taky vzala místo chlapa velkého plyšáka =oD
a... eh... puberta? nechci ti kazit radost, ale asi budeš vážně zamilovaná =oD

2 Adris | Web | 11. ledna 2011 v 23:36 | Reagovat

on, on on... chmmm.. jak se tomu říká? :D

3 Nellie Happyness Afíík ♥♥♥ | Web | 12. ledna 2011 v 21:23 | Reagovat

S tím chytáním Tě chtěl být asi romantický:)
Já myslela že to je ten obrázek, co jsi kreslila ty.. Tak sem dej ten svůj :)
Se mi zdá, že podslední dobou chtějí všeci hrát na kytaru.. Já jsem hrála 7let, mám udělaný i absolvěnták a už asi dva roky jsem na kytaru ani nesáhla a přemýšlím, že ji za 3 500kč prodám, protože je ještě v dost kvalitním stavu a je to dobrá značka..
Jo, já chci jít taky někdy ke kartářce, mojí "tchýni" se taky pár věcí vyplnilo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.