Zapomeň na svět, svět taky zapomíná

31. ledna 2011 v 18:35 | Therine♥ |  New
Při přečtení posledního článku, kdy jsem vám chtěla sdělit, že pozastavuju blog, jsem se jenom pousmála ;) Mé ,,předsevzetí'' bylo sice, že budu bez počítače, ale věřím, že mi blog uškodit nemůže.. Bez facebooku jsem už třetí den a jsem spokojená čím dál víc. Jo, tři dny není nějaká výhra, ale věřte nebo nevěřte, 15ti leté holce, která trávila na týhle sociální síti každičký den alespoň pět hodin, to přinese okouzlující pocit ;) Takovej ten pocit, kdy skáču radostí a všude rozhlašuju, že bez facebooku je líp. A to že nekecám! Mám víc času. Nevím, co dělat, když jsem na počítači. Ale jsem spokojená, nevadí mi to, nestěžuji si. Život bez facebooku je přeci jen lepší. ;)
Takže tímto ohlašuji, že se oficiálně na blog vracím :) Chybí mi to vypisování mých pocitů a chybí mi ty lidi, na druhým koutě republiky, kterým se i můj blog může líbit. 
0000000005
Hrozně se mi ta fotka líbí. Našla jsem jí na googlu a kdyby si někdo žádal autorská práva dám sem odkaz. Tímto vám ohlašuji, že na téma týdne Noční obloha tutově něco napíšu

Ehm.
Chci vám napsat, co jsem zažila za ty tři dny. Sobota, neděle, dnešek ;)
Sobota
Jelikož byla moje nejlepší kamarádka nucena zůstat na rodinné oslavě, myslela jsem, že budu doma. Šla jsem nakonec na čerstvý vzduch s jinýma kámoškama a vzala jsem i psa. Pouštěli jsme si jí na louce, běhaly jsme s ní a hezky slunečný den jsme strávily venku :)
Neděle
Mamka s bratříčkem chtěli jet do Liberce a já se rozhodla, že pojedu s nima. Odnesla jsem si z toho dne mnoho věcí, informací. Poprvé v životě jsem viděla autonehodu, která se stala asi pět minut před naším příjezdem. Ač někdo může chtít toto vidět, já to brala jako jeden z těch horších zážitků. Vidět chlapa zaklíněného v autě, je asi pro silné žaludky a to já, musím uznat, nejsem. Auto Ford Ka s dodávkou, v sobě. Potom jsem zjistila, že jsou demonstrace, doslova vzpoury v Egyptě. Nejsem zrovna v aktuálním dění a tuhle informaci jsem slyšela v rádia. Představa, jak se Pepsi kolou vymývají zaslzené oči, není nic pro mě. Pro cíťu, která včera krmila s kámoškou holoubka, který měl něco s křídlem. Brala jsem to jako dobrý skutek, nakonec ale ten nahoře to bral jako věc, která se mezi dobré skutky neřadí. Usla jsem s pocitem, že život spravedlivý prostě není a že můj žaludek přecpaný popcornem snad přebolí :)
Dnešek
Hua, Hua. Můžu se radovat. Dneska jsem nezaspala! Celý minulý týden jsem pravidelně zaspávala, každý den. A dneska, krásný. Umyla jsem si vlasy novým šamponem, připavila jsem si svačinu do školy a s hřejivým pocitem jsem odkráčela, směr ZŠ. To, že náš třídní je nemocen potěší víc, než zjištění, že už třetí den svítí sluníčko. Prostě jsem byla ráda, že jsme 3 hodiny na počítačích a že nám vízo bude dávat někdo jiný. Ten cár papíru neřeším, už měsíc do předu jsem tušila, že radost udělám nejen rodičům ale i sobě. Je hezkej pocit nést si domů vysvědčení z devítky s pocitem, že za ten půlrok jsem odvedla skvělou práci. A taky je hezký zjistit, že tohle pololetí, který bude se nepočítá a tak se můžu trochu i flákat a udělat si poloviční půlroční prázdniny. Sice bez koktejlu, spaní do jedenácti, slunečních brýlí a slunění se, ale už si alespoň nemusim zuby nehty drtit do hlavy nesmyslný slovíčka, vzorečky, pojmy a občas i ty dojmy. 
Zase jsem pádila ven s Kelímkem, na louku a zase se lidem neuvěřitelně líbila. Hned se ptali ,,A copak to je za štěňátko? Jéé''. Na odpověď, že Border kolie odpovídali celkem pozitivně. Prý to jsou nejlepší psy. To, že jsou aktivní už vím. Stačilo vidět Kejsy při Talentmanii. 
Nedokážu uvěřit svý hlouposti. Zase jsem si ven nevzala rukavice a při minus teplotě se nemůžu divit, že sotva odemknu, sotva si rozepnu bundu a sotva svoje ruce můžu přirovnávat k rukoum/rucím. Fakt se mi nechce přemýšlet co tam je. :P Lehla jsem na postel, zabořila hlavu do plyšáka a snažila se vydržet ten hroznej nápor. Přejít ze studena do vytopený místnosti je pro nízkej tlak skoro vražda. Hlava se mi točila, žaludek poletoval a myslela jsem, že hodim šavli. Fjůůůů.
Pustím si hudbu, zbláznila jsem se do nahraných piánových verzí písniček od Linkin Park. Dám je sem, až se mi bude chtít a hlavně až si na to vzpomenu :) 
Jsem ráda, že jsem se sem vrátila. Je hrozně hezkej pocit jít na blog a zjistit, že si totálně nezajímavej, nic nevypovídající článek někdo přečetl a dokonce i okomentoval :)
Hua Hua. Musím zrušit to líbimseti.cz :D Dneska, když jsme byli na počítačích, jsem si ho založila a nakonec jsem usoudila, že dělat blbosti je mé hobby. Takže ho zruším, pustím hudbu, packy hodím na stůl, pověsím plakát Mandrage a jak by řeklo mraky lidí: ,,Mám tě v pyče''. Nelíbí se mi to, protože jsem slušně vychovaná. Ale pravidla jsou přeci od toho, aby se porušovaly, ba ne? :)
 


Komentáře

1 [: LilLy :] | Web | 31. ledna 2011 v 19:05 | Reagovat

Tak to sem ráda,že si zpátky :))
Ty bláho,5 dvojek v devítce,to seš dobrá! :))

2 moni.ss | E-mail | Web | 31. ledna 2011 v 19:28 | Reagovat

Facebook lidem v našem věku kazí hodně život. Nejenže u toho všichni sedí od rána do rána, ale každý potom zanedbává učení, a proto jsem si před týdnem také smazala. Psa by jsem chtěla také, alespoň by jsem měla s kým chodit ven. Ikdyž někdy si říkám, že je dobře, že nemám psa, protože by určitě byly chvíle, kdy by se mi s ním zrovna ven nechtělo. A už se těším, až zveřejníš fotku, jak kadíš před nápisem Hollywood. :-D

3 Wake | Web | 31. ledna 2011 v 19:35 | Reagovat

Taky jsem se právě na blog vrátila...;)

4 **S > im | Web | 31. ledna 2011 v 19:36 | Reagovat

Můžešmi říkat Simonko :) Jo, i ty jsi mi říkala, ať to skusím.. Ale nebylas jediná. A už se neříznu, protože ON mi ten nůž vzal. A určitě jsi četla, jak jsem psala, že jak si uvědomíme, že bez sebe nemůžeme být, budeme se snažot být co nejvíc spolu. Už na to moc nemyslíme. Dneska mi zas napsal a abych k nim přišla a čera mi řek´, že než jsem přišla, měl se blbě a když už byl se mnou, měl se fajné, páč jsem ho prý rozesmívala :D A já nevím, jak to dělám.. Ale možná čas ukáže svoje, já nevím :)

5 Victoria* | E-mail | Web | 31. ledna 2011 v 19:58 | Reagovat

5 dvojek, to je pohoda:) já jsem na gymplu a mám šest dvojek, tak se snad také držím:D a dobře, že si zpátky, máš fajn blog:)

6 cockburn | Web | 31. ledna 2011 v 20:21 | Reagovat

jsem ráda, že aspoň někomu to tak taky stačí:)
před pár dny jsem taky krmila holuby. měla jsem párky v rohlíku a pěkně sem si s těma holubama rozuměla. sou strašně vtipný, a mám je ráda. a miluju krmit ptáky a vůbec. jeden z těch holubů měl něco s nožkama a tak, a byl strašně chytrej, přiletěl mi dycky na opuštěnej pultík :D  dycky dávám víc těm nemocným :D
-k rukoum/rucím. k rukám :D
- taky miluju punk rock. nebo.. milovala sem. nebo něco takovýho. každopádně ty songy sou fakt super energický.
- si můj člověk! fb mám taky zrušený. ale vážně zrušený, nepozastavený. pro jistotu bys to udělat měla taky :D

7 Liz | Web | 31. ledna 2011 v 21:56 | Reagovat

Tady má někdo veliké odhodlání skoncovat s tzv. Nemocí sociálních sití :) Taky jsem to zkusila..na pár dní..nevydržela jsem,má vůle asi není dost pevná jako ta tvoje,proto ti říkám drž se!:D a raději se vypisuj ze závislosti na blog,je to mnohem víc uvolněnější a nenadáváš nad tím,kdo kde s kým a jak :D A gratuluju k vysvědčení,protože jen málo kdo je se svým spokojený,jako třeba já..:) konec devítky je fajn,užívej dokud můžeš :) střední bude "záhul" :))

8 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 31. ledna 2011 v 21:59 | Reagovat

To je super, že ses vrátila ! Já jsme na FB každý den a nechce se mi bez něj být i když vím, kolik už mi přinesl trápení..

9 Zmrzlá Ell ← lééž xDD | Web | 2. února 2011 v 14:32 | Reagovat

Jsem ráda že jsi zpátky :-) jo a pěknej lay_☼

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.