Zpívej já, já, já jenom já

8. ledna 2011 v 20:00 | Therine♥ |  New
Užívám si života, je mi všechno jedno! 
Zdravím lidi. jsem tak hrozně šťastný tvor, že to snad ani neni možnéé! Spíš bych myslela, že když je tohle ohavný počasí, že budu mít tu divnější náladu jako poslední dobou pořád. Včera jsem byla na Rampě, čekala jsem, že když se tam tak těším, že si to ani neužiju a nebudě mě to bavit. Ale víte jak, já zase myslela, myslela až jsem to nedomyslela! To víte, že jsem si užívala a na 100% !! Bylo to úžasný, slyšet naživo Punk-rock a SKAčko, ááááá. Mnohem lešpí než Horečka, kde pouští hudbu do repráků, tohle mělo svoje grády! Ze začátku tam byl vcelku nudný chlapík, nějaký Aleš Brixi, nebo tak. Seděl na židli, hrál na kytaru a zpíval písničky, který se ani nerýmovaly, měly blbý text a trochu i depresivní. V tu dobu jsem už myslela, že dnešní večer bude hrůza, děs běs a přitom nic, jak by řekla naše třída. Po hodině dohrál ty svoje Folkový písničky a nastoupili Exoti! Naše jablonecká skupina, která hraje Punk-rock. Pět kluků, může jim být kolem devatenácti. Rozjeli to tam jako profíci a docela i známý songy.,,Já jsem originál stejně jako ty, zpívej já, já, já jenom já". Tu jsem si zpívala celou noc. Hráli možná tak pět, šest písniček a na všechny jsem tancovali, no spíš skákali. Taky tam hráli mojí oblíbenou, SUNRISE AVENUE-Fairytale gone bad. Bylo to úžasný! Vybila jsem si tam všechen stres, bolest a nabila jsem se energií! A strašným štěstím! Po nich jsem byla zvědává co příjde, věděla jsem, že nějaká skupina VeVývoji. Nevěděla jsem ani, co to je za žánr ale jedno jsem věděla. Hraje tam jeden kámoš mý kámošky. Může mu být kolem 16, asi. Je hrozně pěknej, hnědý vlasy, rozcuch, hezkej obličej a hlavně je strašně vtipnej. V tý bílý košili mu to až nadpozemsky seklo. Musíte asi vedět, jak se cítila 15ti letá holka, když před ní hrál úplně úžasnej kluk na bicí. Šla jsem si sednout a oni tam asi 10 minut montovali bicí, zapojovali kytary a tak dále a tak dále. Když začali hrát, byla jsem úplně nabitá. Popadla jsem kámošku i druhou a šli jsme pařit. Na SKA se strašně dobře
tancuje. Bylo to úžasný! Úžasný! I to, sledovat toho kluka. Tancovala jsem, užívala jsem si, řvala jsem tam slova songů, smála jsem se a byla šťastná! Na 100%. Občas jsem se mrkla na toho bicáka a on se koukal na mě! Asi ve třetí písničce co hráli, nás členi kapely učili, jak tancovat na SKA. Byla to sranda a jaká! S kámoškama jsme se málem pozabíjely ale i tak, ta moje nálada! Určitě vám budu připadat, jako puberťák po tom co napíšu. Ale doopravdy mi nadzvedla náladu jedna věta od kámošky. Asi při čtvrtý písničce mi kámoška zařvala do ucha: ,,Ten bicák po tobě jede, furt na tebe kouká". A já ,,Coo?". Já byla tak nadšená a věřte mi, byla to ta nejlepší věta, co jsem za večer slyšela a myslím, že né jenom za večer! Vždycky když na mě padala depka, či něco takovýho, zopakovala jsem si v duchu tu větu a věřte či nevěřte, bylo mi líp a byla jsem šťastná! Byla to ta nejlepší pařba, nejlepší akce v tomhle roce! Zatím ten nejlepší den! Domů jsem se vrátila chvíli po jedenáctý, furt jsem si opakovala tu větu a furt jsem se měla dobře. I teď, když si na to vzpomenu.
happiness

 Dneska jsem byla na dni otevřených dvěří VOŠMOA, jedný obchodky u nás v Jablonci. Možná, že nemusím ani psát, jak moc mě ta škola nadchla. Vůbec. Nechci sem, možná jenom kvůli tomu, že tam chodí kámoška a jsou tu lepší jazyky, než na libererecký obchodce. BOHUŽEL. Protože já chci do toho Liberce, né sem. Chci vypadnout, do jinýho města, dojíždět. Klidně i vstávat v pět ráno. Jenže to rodiče 
vůbec nechápou. Při Vánocích jsme si přáli, do novýho roku a táta mi přál, ať se dostanu na tu střední, na jakou chci. Chci do Liberce a i když to chci mohutně moc, oni mě stejně vidí tady. Ještě dneska říkali tu hroznou výhodu, že se nemusí dojíždět. Proč proboha asi chci vypadnout?! Chjo..
,,Ten bicák po tobě jede". ¨
Háá, a už mám zase dobrou náladu. Jsem docela zvěděvá, jak dlouho si tuhle větu budu říkat a jak dlouho mě bude uspokojovat. Rozhodně musí do příští Horečky, kde zase bude on i já. 
Ale dneska jsem měla tak dobrou náladu, že jsem mu napsala na Facebook, do zpráv(nemám ho v přátelích), že včera hráli dobře, třeba odepíše!! 
Dala jsem se do kreslení, poslední dva, tři dny kreslím furt. Nebudu říkat kreslím, čmárám zní líp. Kdybych to mohla naskenovat, hodim to do počítače. Ale vzhledem k tomu, že naše tiskárna zažila pravěk, hodit do počítače to nemůžu. Možná bych mohla u kámošky, poslat si to na mail a doma to hodit i na Face i sem(třeba). No ale, uvidíme. Zase tak hezky to nevypadá. V minulých komentářích jsem četla, že ten obrázek nešel zobrazit. Za tu dobu jsem toho nakreslila víc a všechno sem dát? Hůů, zapomeňte! Stejně mě překvapuje, že ta dobrá nálada se mě drží celej den. Že se mám víc než skvěle i bez internetu, který má momentálně brácha u sebe, puštěnej Skype a hovoří o nějaký hře s jeho kámošem. Docela nespisovnou mluvou a celkem sprostě, naší učitelce na čeják by se to asi moc nelíbilo. Hmm. Číst se mi ani nechce, poslouchat moc taky ne. Ale stejně se mám fájn.
Těším se na 22.1., to bude Horečka. Docela se těším na pondělí, jdu ven s jedním klukem, s kterým jsem se seznámila přes net, konkrétně na badoo.com. No těším, netěším. Bude to těžké asi. Seznámení přes net je úplně jiný než v reálu, to ví snad každý. Přes net je to upřímnost, ukecanost ale do očí? To si asi jentak někdo netroufne. Už víte, proč se mi tak líbíten bicák? Neseznámila jsem se s ním přes net! V to pondělí se bojím, trochu.Trochu víc.  Ale on mě přeci prosil, napsal mi ať se alespoň nevymlouvám a že si chce pokecat s někým normálním. Jenže pokecat, a co když si nebudeme mít ani co říct? Toho se bojim, budu zase vystresovaná. Ale co, nebudu zahazovat šanci, jak mi řekla kámoška. Tohle se mi nestává každý den a kdyby mezi náma mělo něco být, chtěla bych to vůbec?Chtěla bych se s ním vykousnout(nelíbí se mi to slovo)? Chtěla bych aby byl něco víc? Já nevím. Neznám ho, a proto se tak bojím.
,,Ten bicák po tobě jede".
Zas se mám líp, hehe!Omlouvám se za tenhle článek, trochu. Je blbý říct omlouvám, ale tenhle článek je trochu blbější. Takovej trochu stupidnější, Absurdní! Když mám dobrou náladu, tak melu jeden kec za druhým! Píšu a píšu.
Pro ty, kterým se nechce číst celý článek mám jediný: Včerejšek byl ten nejlepší den, nejvíc užitej! Ty moje náušnice s mašličkama mi nosí štěstí! Už nějaký ten pátek!
Mějte se, pokud možno, stejně jako já. Mějte se rádi.
A Poslouchejte SKA, já si myslela, že je to blbá hudba ale od včerejška jsem na to změnila názor. Slyšet to v sluchátkách, je něco jináho, než to slyšet naživo!
Doufám, že v létě alespoň vyjde ta Benátská! Fesťák!
ČŮS ;)
 


Komentáře

1 Nellie Happyness Afíík ♥♥♥ | Web | 9. ledna 2011 v 10:45 | Reagovat

Netušila jsem, že posloucháš takové žánry :) kdysi jsem SKA taky strašně žrala..Ale pouze SKA-P teda, ty české skupiny se mi nelíbí.. A teď už ani ty SKA-Py moc neposlouchám, jen když mě to chytne ..
Já jsem se s jedím klukem taky seznáila přes net a pak jsme šli spolu ven a nebylo to špatné i když jsem byla taky kotel nervozní:) tak snad Ti to dobře dopadne a snad Ti ta tvoje super nálada ještě vydrží co nejdýl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.