Ta nespravedlnost světa..

19. února 2011 v 10:12 | Therine♥ |  New
Píšu článek už tak brzo, protože večer jdu pryč a navíc je mi zle jako psovi, takže budu nejspíš ležet, se sluchátkama v uších a poslouchat Jaksi  Taksi.

Jaksi Taksi-Derniéra
Sny o tom, že to bude takhle navždy ztratily se náhle.
Zůstaly jen slova, který slyším říkat znova..teď už cizí hlas

Moje nálada je na bodu mrazu úplně stejně jako počasí. Řeči, že to bude fajn a ať vstanu mi bohužel už nepomůžou a neotevřou mi oči. Musím se z toho vyhrabat sama a přestat být závislá na ostatních. Není to nic hezkýho ale těch všech závislostí se teď už zbavuju. Facebooku, lásky, hudby, kamarádství. Mám hrozně divnou náladu. Takovou tu, že nevím, co mi je. Že nevím, co je příčinou tadytoho přemýšlení o ničem. O tom, že dnešek bude zase normální den a svezu se na tom Stereotypu jako vždycky. Ani pařit se mi moc nechce. Ještě, že už ty výčitky nemám. 

Probuzená někde v půl osmé psem, náhle donucena jít s ním na procházku, nucena tu půlhodinu přemýšlet a skoro brečet nad nespravedlností světa. Zjistit, že jsem právě dole, ne nahoře a zjistit, že mi nahoru pomůže jen jedna osoba, on. Z čehož vyplývá, že se budu tahat za vlasy ještě týden, než ho možná uvidím. Už radši píšu možná, protože vždycky plánuju a moje plány nikdy nevychází. Musím se odnaučit plánovat, snít. Musím se odnaučit trápit. Musím se odnaučit odnaučovat těhlech blbostí a psaní článků totálně o ničem, protože potom vypadám jako hrozně malá, naivní holčička, který nutně potřebuje skočit pod most. A to nechci. Nechci si ubližovat, nechci ubližovat ostatním, nechci ubližovat nikomu, ani mravenečkovi ani pavoukovi. 

Jsem náladová a na tom to všechno stojí. Když mám depku, nebo mi je špatně píšu a píšu. Taky si koleduju o to, že dneska nikam nepůjdu. Že zůstanu doma, protože už začíná jít vidět, že mi není nejlíp a že bych nejradši všechny poslala do prháje. Ale chci dneska vypadnout. Alespoň na ty 2-3 hodiny chci zapomenout na všechny  ty denní starosti, na jeho, na to, že jsem teď nominována na holku, která vlastně holka ani není, protože jí nebaví uklízet a vařit. Ježiši marja, už mi taky vlezte na záda. 
dd1R47777998641l

Každej má nárok, na to mít se špatně. Každej se občas nemusí mít nejlépe. Jenže mě  není dobře poslední dobou skoro pořád. Skoro pořád se kvůli někomu/něčemu trápím a nikdo mě nevytáhne z toho dolejška, z tý propasti. Ta zamilovanost je potvora, ten absťák je tak hroznej. Chci ho vidět, protože když zavřu oči, ani za nic si už nedokážu představit, jak vypadá. Chci zase ten jeho pohled, ten jeho úsměv. Chci zase lítat v oblacích. Mě to stačí. Nechci víc! Tak proč nemůžu mít ani to málo? Proč bych měla z tý pitomý lítosti chodit ven s klukem, kterýho jsem v úterý poslala do háje? Proč bych se měla mít dobře, když mi je špatně? Proč se mám dobře snad jen ve společnosti lidí? Proč se trápím? A proč to sem sakra píšu? 
 


Komentáře

1 Děravá ponožka | Web | 19. února 2011 v 12:34 | Reagovat

Achich =( Dneska je koukám houby den.

2 FLŮ | Web | 19. února 2011 v 14:08 | Reagovat

Měla jsem, mám a budu mít, ale přijde něco, co tě zas psotaví na nohy. Třeba focení nebo ták :)

3 ___ | 19. února 2011 v 15:41 | Reagovat

Jsme na tom úplně stejně...Každý večer brečím kvůli jednomu klukovi,sem podrážděná..nevim,vůbec se nepoznávám.
Víš jak to je - Chceš realizovat své sny?Probuď se !
:))))))))

4 **S > im | Web | 20. února 2011 v 0:08 | Reagovat

Kačko, dlouho jsem neobíhala a proto prdlajs vím, ale jd to napravit. Kluci jsou potvory, všichni stejní vyjebanci!! Radim mi opět ublížil..omluvil se sice..a dokonce velmi dojemně, ale já si od toho nenechám mazat med kolem huby. Srdci neporučíš a láska je.. kurva. Čas léčí, tak to prosím vydrž, zabav se jako já.. a bude to dobrý. V životě je jen pár krásných okamžiků, ale stojí za to žít. Prosím!! Jsem taky smutná, aky se sbírám ze dna.. ale dokážeme to!! Kačko prosím!!

5 Roniee ♥ | Web | 20. února 2011 v 11:00 | Reagovat

Jako bych to psala já. Vím, ta bezmoc.. a vím že slova jako "to chce čas" ti nezvednou náladu. Vím, ale přesto ti řeknu, že tam ... tam za zdí někdo čeká. A že je jenom na tobě, jak se k tomu ty postavíš... držím palce ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.