Ti amo..

4. února 2011 v 19:32 | Therine♥ |  New
Ne nebojte, nikoho nemiluji..Teda myslim.. Hloupé, že?
On je mezi těma, který mám prostě radši, který jsem si oblíbila..
Sice mi ostatní dají spát, narozdíl od něj, ale to ještě nic neznamená, nebo jo?

Umberto Tozi- Ti amo

Tohle je důvod titulku. Tohle je důvod, proč jsem se začala učit Italsky. Jednou jsem jí slyšela a prostě jsem potřebovala vědět, jak se jmenuje. To jsou tak tři, čtyři roky zpátky. Dneska jsem si jí připomněla, když jí hráli v rádiu. Miluju jí. Miluju Italštinu a miluju Itálii, i když jsem v ní nikdy nebyla.

Znáte to, každý má nějaký svůj sen. Někdo má sen, odjet do Afriky a pomáhat chudým dětem. Někdo má sen, že vypadne z domu a osamostatní se. Někdo má sen, že si obarví vlasy na zeleno a nechá si zmenšit nos a zvětšit prsa. Já mám svůj sen. 
Když jsem včera nebo kdy přemýšlela(ano, to jsem doopravdy dělala, vtipné), přemýšlela jsem nad tím, co si vlastně přeju. Kdyby ke mně někdo přišel a řekl, splním ti tvůj sen, jen si řekni. Nevěděla bych co odpovědět. Ani nevím. Přeju si hodně věcí, jo. Červený vlasy, rovný zuby, být na střední, mít psouna a změnit momentálně hloupýho psa na nejchytřejšího. Přála bych si, aby nastal světovej mír, aby nebyly žádný války. Aby se lidi nebáli, nezabíjeli. Přála bych si, aby se splnilo přání rodičům, abych si adoptovala holčičku z Afriky. Přála bych si vidět Kurta Cobaina, kterýho už stejně nikdy neuvidím.
Ale co si přeju ze všeho nejvíc? Mám nějaký přání? Vždyť, když jsem sfoukávala svíčky z dortu v říjnu na narozky, přála jsem si, ať jsem šťastná. To se mi vyplnilo. Ale bylo to takový primitivní přání. Primitivní? To je blbý slovo, spíš takový ne slouhodobý. To, z kterýho si neodnesu žádnej zážitek. Na co nebudu někdy v budoucnu vzpomínat, i když teď zrovna jo.
Přání, aby to všechno bylo fajn, aby se do mě někdo zamiloval jsou na pytel. Vždyť moje předsevzetí do každýho roku včetně 2010 byly, že si najdu kluka. A přitom nic.

Teď tak přemýšlím, co si nejvíc přeju. Zase přemýšlím, znáte to. Vůbec nic nevykoumám, akorát mě z toho bude třeštit v hlavě a budu na tom stejně tak, jako teď. Ještě k tomu zjistím, že jsem totálně blbá.
Takhle to skončí vždycky, když se zdá, že by to mohlo jít.

Hope
Ale tak. Nebudu ztrácet optimismus. Mám novou zimní bundu, i když si přeju jaro. Prostě se těším až ten sníh sleze. Tady v Jablonci ho máme metry, ale nebudu vám tady sloužit jako rosnička ;)
Hrozně se těším na jaro. Když jsem dneska v krámě viděla hrozně hezkou kytičkovanou halenku, málem jsem užasla. To Jaro, krásný období už přijít prostě musí! Musí, musí!
Zase jsem hezky nacpaná, žaludek se mi usmívá a já jdu ulehnout a spát.
Hrozně se těším na příští pátek. UDG jsou u nás v Jablonci. Hurá. 

Jdu si tedy číst Harryho Trottela, ketrýho jsem si půjčila v knihovně a hezky spát. Třeba se mi bude zdát něco normálního a možná i v tom snu neumřu. Možná se mi bude zdát o něm, o PD(panu dokonalém- a tady vyvracím všechny mýty, že nikdo není dokonalý).
Třeba na ty UDG taky půjde a já ho někde po měsící uvidím. Snad jo a snad budu zase šťastná. Vždyť štěstí je tak krásná věc. Ale prachy si za něj nekoupíš ;)
 


Komentáře

1 [: LilLy :] | Web | 5. února 2011 v 13:00 | Reagovat

Itálie je úžasná,miluju jí! :)) Když sem tam byla,tak sem trochu italsky mluvila,ale už zase nic neumim :D

Taky bych moc chtěla vidět Kurta Cobaina :(:)

Taky nevim,co mam za sen..Kdybych měla tu možnost,bejt štastná,bez žádných problému,tak bych si toho přála hodně...Ale rozhodně mezi mí velký sny patří,až dostuduju,jet na chvíli,aspoň na 2 měsíce do Ameriky(spíš do New Yorku) :))

2 moni.ss | E-mail | Web | 5. února 2011 v 18:16 | Reagovat

Také pořád přemýšlím, a co z toho mám. Nic. Občas je dobré nad ničím nepřemýšlet a udělat to, co v tu chvíli uznáme za vhodné. Také mám svá přání, ale, že by překypovali skromností, to zrovna né.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.