Tu a tu a tututu

13. února 2011 v 12:04 | Therine♥ |  New
Kdo má hodně chce ještě víc, už se těším až poletím na Měsíc. Pošlu ti ze zhora esemesky, anglicky, rusky a nebo česky. 
A tak to přesně chodí. Když má někdo málo, chce nějaký věci, který mu život udělají alespoň průměrný a potom, když má konečně život průměrný chce víc a víc, aby se měl jak ostatní. Přitom ti ostatní chtějí víc a víc a tohle je neustálý koloběh. 

Mě každý den napadne alespoň jedna věc, kterou bych si přála. Jednou je to láska. Podruhý klid. Potřetí zábava. Počtvrtý vrátit se do dětských let. Popátý chci všechno zažít znova a pošestý chci zmizet. Chci novej pokoj, mít pokoj sama pro sebe, chci se dostat na hotelovku. Chci dneska k obědu bramborovou kaši, kde bude hodně mlíka a chci ho někdy v nejbližší době potkat. 
Přeci jen, když se mě někdo zeptá ,,A co si vlastně přeješ? '' odpovím ,,Abych byla šťastná''. To jsem si přála i na den svých 15. narozenin v říjnu, když jsem sfoukávala svíčky z dortu. A těmto přáním už věřím, protože jsem hned tu sobotu, kdy jsem šla poprvé do klubu ,,pařit'' doopravdy šťastná byla. Přála jsem si k narozeninám psa, Border Kolii. Na konci Listopadu z ničeho nic doma byla. Sice šmrnclá s nějakým ořechem, ale trochu to Borderka je. 

Už nedávno jsem psala článek na to, co si přeju. Ke všem těm malým přáním přibylo ještě jedno. K osmnáctým narozeninám, až nebudu potřebovat souhlas rodičů se chci prolítnout v balóně nad celým Jabloncem a Libercem a chci být jak daleko nad starostma tak i daleko nad těma všema panelákama. 
My chemical romance-I don't love you

Tuhle písničku miluju. Hrozně leze do hlavy. 
Better get out
While you can


Už asi týden mi tady nalevo, když píšu články, bliká odkaz na film ,,Škola života'' a když jsem si přečetla o čem film je, docela ho i chci vidět. Miluju filmy a seriály z 60. let. Miluju všechno z týhle doby. Oblečení, hudbu, filmy, věci i lidi. Takže až si najdu čas, zkouknu ten film :)

wind me_
Tenhle obrázek miluju. Kdyby to byl nějaký plakát a dal by se zarámovat určitě vím, kde bych ho měla pověšený. Jo, já vim. Ty moje návrhy pokoje. Ty moje představy. Že brácha vypadne někam hned v osmnácti a mě zůstane pokoj jenom pro sebe. Vždyť od dětství sdílím pokoj s 17ti letým bratrem, s kterým se už asi 10 let v kuse hádám, ať bydlíme tady v Jablonci nebo v malý vesničce nedaleko. Ať jsme doma, nebo na cestách, nebo v obchoďáku. Kdo má mít pořád nervy na tohle skoro dvojče? Je o rok a půl odemě a je známo, že kluci dospívají pomaleji než dívky. Takže bratře. Pápá.

tumblr_If7i
Takovej byt bych chtěla. Ty barvy zkombinovaný, ten nábytek, ty květiny. Hned, hned, hned!

Třeba budu v budoucnu v něčem takovým bydlet. Třeba jo.
 


Komentáře

1 Michaella | E-mail | Web | 13. února 2011 v 16:23 | Reagovat

Haha, děkuju . O to šlo, aby byla ztřeštěná =oD Ach, ten byteček je naprosto úžasný. Třeba v něm jednou budeš bydlet ;o)

2 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 13. února 2011 v 22:53 | Reagovat

To je jako byt pro hippies :-D

Jediné co si přeji já je být šťastná s člověkem, kterého miluji ..

3 im-mortal | Web | 14. února 2011 v 10:41 | Reagovat

Líbí se mi ten pokojík po žebříku nahoru.
-Chci dneska k obědu bramborovou kaši, kde bude hodně mlíka a chci ho někdy v nejbližší době potkat. - přemýšlela jsem, proč chceš potkat mlíko..pak mi doteklo žen asi není řeč o mlíku, vid?:)

4 Lizye | Web | 14. února 2011 v 17:55 | Reagovat

Přání máme každý,ale jak se měníme ,tak i naše přání se mění :) Mě se teda nemění každý den ,ale občas ano.Balónem bych taky chtěla letět na všechno se vykašlat a letět a možná i z té výšky skočit a mít od všeho pokoj :D Ten obrázek bytu je krásný,všechno takový ůtulný...ach ano,takový by měl být můj budoucí byt :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.