Zlámaná jak pastelka..

18. února 2011 v 20:52 | Therine♥
Čau špunti :)

Doopravdy se omlouvám, že jsem se neozvala od úterka vůbec... Ve středu jsem neměla, co psát a včera a dnes jsme stěhovali pokojík, takže jsem neměla čas a ani přístup k internetu.
Za těch pár dní(počítám 3) se toho stalo celkem hodně.

Je úplně úžasná věc, mít před sebou 9 dní volna. Hezky si válet šunky, zarelaxovat si, zapařit si, zasmát se a prostě si užívaj jarních prázdnin, který jsou sice na sněhu ale co bychom chtěli v půlce února, že? 
Mám hrozně dobrou náladu, hrozně se těším na zítřek, mám dobrej pocit z dobře vykonaný práce, protože uklidit ten náš brajgl v pokojíku je doopravdy úkol pro odvážné..A to že uklízím nerada a zvládla jsem to dokončit cca před hodinkou :)

Teď si válim šunky, jako budu dělat zbývající týden a něco. Piju skvělej čaj, kterej mamce nechutná, dojedla jsem skvělou večeři a píšu si s klukem, kterýmu jsem ublížila. Chjo. 

Občas si připadám trochu jako mrcha. Ale vyhovuje mi ten stereotyp. Vyhovuje mi ta samota. Nepotřebuju kluka, který by mě tady objímal a bůhví co ještě. Nechci se už zklamat. Nechci se zase trápit. Martina uvidím za týden a jsem za to hrozně ráda. Ani se tolik netěším, ani tolik neplánuju. Tolik jsem se těšila na zítřek a zjistila jsem, že tam stejně nejde. No co. Život je jako houpačka. To je to úplně nejpravdivější, co znám. Teď jsem někde na tý střední dráze, kdy letím buď nahoru nebo dolu. To nevím. 

Ach, kolik se toho mění, při psaní jednoho článku. Teď pomalu letím dolů. Nálada nějak klesá asi jako ta houpačka. Snad neklesnu na úplný dno..Dneska nechci..
Chci si užít zítřek, zapařit si, vytancovat ze sebe ten vztek, co mě chytá, ty slzy. Nálada je jak aprílový počasí..V tuhle chvíli jo.. Už se těšim až vysvitne to slunko..Už se těším..:(
 


Komentáře

1 Děravá ponožka | Web | 18. února 2011 v 21:35 | Reagovat

Koukej se rozhoupat ;-) Ať neklesáš. Teda nevim jak moc se sobě podobámě ale taky jsem ublížila klukovi, to jsou pak samý výčitky svědomí a člověk nakonec neví jak moc se omluvit aby se dostavilo odpuštění. Já ho tedy nedostala. Ani sobě jsem neodpustila. V pondělí mi začíná škola a tím pádem i hraní na kytaru, tak se šíleně tešim až zase uvidim toho "svýho". =) Zase si budu malovat něco co se nikdy nestane, ale bude mi krásně. Poslední dobou se mi o něm pořád zdá jak mě drží za ruku. Nic víc. Jen tohle a je to krásnej pocit. Uplně mi stačí. =) Užij si prázdniny a rozhoupej houpačku na plný pecky ať to lítá. Páá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.