Hallo

16. března 2011 v 16:26 | Therine♥
Čáu
Už poněkud dlouho jsem nenapsala ,,pořádnej'' článek, a tak se to budu snažit napravit.

Za hodinku jedu na cvičák se psem. O víkendu to všechno bylo nějaké..krušné. Mamka byla na našeho oslíka naštvaná, že je nevychovanej a strašně zlobí. V sobotu v 9 ráno navšívila můj pokoj, aby mi řekla, že mám do pondělka najít někoho na facebooku, kdo se jí ujme, že toho má už plný zuby. Tak jsem si to ,,vyžehlila'' tím, že jsem s ní šla na hodinku ven. Byla jsem naštvaná, rozcuchaná, bála jsem se a měla jsem se celkem..špatně..Všechno se to vyřešilo a já teď budu chodit každou středu na cvičák s Kellynou.

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu
Mám šíleně ráda tu písničku, ten text. V jednoduchosti.

Jsem hrozně ráda, jelikož mi můj drahý fotoaparát konečně v pátek přišel a já fotím. Sice fotím jen sebe, nic jinýho ale to je vedlejší, dyť ho nemám ani týden.

Ve škole nic novýho neni, ze základky mě snad ani vyhodit nemůžou, a tak tam ještě sedím, ačkoliv nejsem zrovna šťastná, proč? Taky se ptám. On mě netrápí.

Kámoška, nejlepší kámoška, mi odjela na lyžák, a tak chodím ven s jinýma kámošema, užíváme si jarní dny, který konečně dorazily i k nám do Jablonce. V pátek mám jít na oslavu narozek kámošky, jenže jsem se ještě neptala, a tak prosím držte pěsti, abych mohla :))

Na srdci mě ,,hřeje'', spíš těda pálí ten pocit, že za týden a půl ho konečně uvidím. Netěším se na něj, protože zas budu v háji, budu v kytkách a teď se mám vlastně fajn, protože přeci jenom platí to ,,Sejde z očí, sejde z mysli''. On sice nesešel úplně, ale nemysklím na něj ve dne v noci.
Včera jsme byli v divadle. Na muzikále Krysař od Daniela Landy. Mohlo mi být jasně, že se to většině líbit nebude, nechápali to. Ale já ty jeho písničky znám, brácha to poslouchá a ačkoliv jsem je moc nemusela, když je slyšíte naživo, jak je zpívají, bylo to něco..úžasného. Vrylo se mi to do žil. A tak jsem byla ráda, že jsme po dlouhý době zavítali do divadelního prostředí a já se mohla trochu kultůrněji obléci.

Je to podivné, ale začínám se těšit na 1.září. Ehm, prostě plánuju, jak s kámoškou zasedneme nějakou lavici vzádu a budeme tam spolu(snad) trávit každý, každičký den. Začnu odznova, i když tyhle slova byly řečeny už natisíckrát. Prostě se těším, těším, těším.

Teď poletím a vy se tu mějte fájn :))
 


Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 16. března 2011 v 23:00 | Reagovat

Ty jo, to mas super, že budete s Kelly chodit na cvičák, si to určitě užijete :)

Landu já moc nemusím, ale třeba Kvaska se mi moc líbila, tak třeba by se mi líbil i Krysař :-)

2 Slečna barevná | Web | 18. března 2011 v 21:38 | Reagovat

na krysaře chci někdy zajít... a písnička od nohavici zahřeje u srdce vždy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.