Láska bolí? Že novinka?

31. března 2011 v 21:02 | Therine♥ |  New
Hehehe..
Hehehe..
Hehehe..

Ne, nemám se fajn. Nemám se fajn a ani se mít fajn nehodlám. Je sice krásný počasí, jaro. Ale jsou věci, který se totálně změnily, který mi chybí. Jsou věci, kterých šíleně lituju a jsou věci, který ani podnikat nechci ale musím! Jsou dny, kdy skáču radostí ale večer s depresí, unavená jdu spát. Šíleně věcí lituju, šíleně věcí bych ráda změnila.

Asi mám náladu na to, psát blog. Psát jeden článek za týden. Sobotní Horečka se nevydařila, změna času mi přináší problémy. Každý den zaspávám a nestíhám, jsem zakoukaná do zadanýho kluka, cvičák mě baví, sluníčko se mi líbí, poslouchám Nohavicu, nejlepší kámoš je pes a díky němu jsem to ještě nevzdala. Děkuju jí, děkuju za jedno listopadový ráno, kdy jsem jí na internetu našla. Děkuju, bez ní bych to dneska už vzdala. Nemám na to, se trápit každý den, ostatním říkat, že jsem unavená. Jo, jsem. Ale prostě..


Proč se minulost musí zase vrátit, proč kluk, kterýho jsem chtěla v paté třídě, mi napíše po čtyřech letech? Proč musim dělat hromadu věcí jenom já? Proč musí být ON zadaný? PROČ dělám hromadu věcí úplně zbytečně ? PROČ tu se mnou ještě kámoška je, když se každý den jen lituju?

Jsou lidé, kteří nemají nic, nemají ani část, co já. Je sice moc hezký si to uvědomit, bohužel mi to náladu nezvedne. Bohužel mě to neprobudí z jarní únavy. Chci na tábor, chci na tábor úplně šíleně.

Potřebuju kytaru, potřebuju každý den, aby byla středa. Nechci, aby cvičák skončil, nechci! Zlepšuje mi náladu jeho úsměv a ještě úsměv mého psa. Vědomí, že konečně dělám něco dobře a jsem oproti rodičům a bráchovi napřed a jsem o trošku něco víc, alespoň v jedný věci. Kelynka mě bere jako paničku, ví, že když příjdu ze školy, jdu s ní ven. Ví, že dostane nažrat, že jí hračku budu házet, že s ní pojedu na cvičák.
Ready Kirken-Krasohled

Je hrozně těžkých věcí..Ale možná, že je mi o trochu líp, o malinkou částečku. O tisícinku procenta. Neumím zítřejší příroďák, neumím češtinu. Jsem ospalá, možná duchem nepřítomná..Ale odcházím s vědomím, že pár věcí možná dobře dělám. Že miluju svýho pejska, mám šíleně ráda rodiče a kámošku a vím, že zítřejší Apríl nějak slavit nebudu. Celý duben bude jakž takž nevydařený. Čarodky u babičky, nálada pod psa. Možná nějaký ten pozitivní článek. Nevím. Nevím, co bude.

Dobrou s kobrou.
 


Komentáře

1 Victoria* | Web | 1. dubna 2011 v 14:41 | Reagovat

Dobrou s kobrou - to je hezký, to si budu pamatovat:D jako ouky douky:D jinak se taky nemám fajn.. a nevim, jestli se mám usmívat a přenést se přes všechno, nebo spadnout do víru všech těch problémů, co mám..

2 Sai | Web | 1. dubna 2011 v 21:27 | Reagovat

Těch otázek je ještě víc... a odpovědi nejsou.

3 Caty | Web | 2. dubna 2011 v 15:45 | Reagovat

Pravý přítel zůstává,když všichni odejdou..a tím pes bezpochyby je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.