Život plný strádání a ztrát...

6. dubna 2011 v 8:51 | Therine♥ |  New
He, Ráno moudřejší večera.. A tak vám článek napíšu teď ráno, než ještě půjdu do školy. Dnes, jako každou středu, máme od desíti. Jo vyhovuje mi to ,na nic si nestěžuju. Teda i když. Jenže to nemá nic společnýho se školou a s nějakou pitomou středou.

Poslední dny se mám bledě, chudák ON si musí myslet, že jsem totálně melancholická a že mám 360 dní v roce deprese. Těch zbývajících 5 se totiž fakt směju a náladu mi nic nezkazí. Jenže to mě zrovna nevidí. Docela humorné, řekla bych. Dřív jsem se dobře měla, chodily jsme s kámoškama na místo, kde byla zábava. Jenže jak se z nás všech stala nějaká parta, včetně kluků i Jeho, chodíme na jedno místo, kde dobrou náladu prostě nemám, vzpomínám. Sedím tam jak tělo bez duše, koukám na nějaký barák a prostě mě to nutí vzpomínat. Na minulost, na krásu i na bolest. Většinou však na bolest. Je mi tam hrozně ouzko (Jak by napsal Mácha). Zvlášť když vím, že ten dotyčný má holku. HeHe, a on si ještě asi myslí, že nic nevim. Mrzuté.

V létě jedem stanovat, plánujeme už teď, kdo s kým bude ve stanu. Jsem šíleně ráda, že mi to naši povolili, vůbec jsem to totiž nečekala. Taky se mi lepší náalda tím, že na tábor jedu do Českého Krumlova a na dovolenou jedeme na Jižní Moravu !!!! Joo!

Se tak neuvěřitelně těším na vysedávání u vinných sklípků, možná s hraním na kytaru(když se najdou nějaké finance). Šíleně se těším, až vypadnu 350 kiláků daleko z tohodle zablátěnýho zapadákova. Jsem natěšená 4 měsíce předem.

Tuhle sobotu jdu zase pařit. Uvidím Martina, odhaduju, že něco bude mít s mojí nejlepší kamarádkou, a tak už se fakt ,,těším'', až se tady budu vypisovat, až zase strávím 15 minut na záchodě čuměním do blba. Optimismus mi nechybí.

Dnes jdu na cvičák, zase se těším. Možná se mi ta nálada fakt zlepší. proč jí mám vlastně zkaženou? Z mého nepovedeného nejlepšího kamarádství? Proč si děláme samý naschvály? Proč soutěžíme, která z nás bude vypadat nejlépe? Proč, když jí řeknu, kdo se mi líbí, se s ním musí bavit? Jsem užárlená, ona to ví. přece to dělá. A měla pravdu, že se s našim kamarádstvím něco děje. Poslední dobou mě totiž neuvěřitelně štve. Ta úplně nejlepší kamarádka by totiž nechytila kluka, kterej se ti líbí kolem krku a netancovala by s ním. Je sice hezký, že mi tím chtěla pomoct, ale já to dokážu i bez ní. Poslední dobou je mi oporou fakt už jenom ten pes.

A tak se zase se zkaženou náladou vydám do školy, učit se tu zpropaděnou matiku, ten šílenej příroďák. Zase budu štvát kámoše mojí pitomou náladou. A nebo si budu hrát na slečnu fajnovou, která všechno zvlásně a bude falšovat úsměvy? Ještě, že je alespoň ta středa.
Tě písk
Vaše melancholická Therine
 


Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 6. dubna 2011 v 23:09 | Reagovat

Ty jo, prazdniny budes mit ocividne super!!
No a to teda mas fakt nejakou blbou nejlepsi kamaradku, kdyz se chova takto..

2 Michaella | Web | 7. dubna 2011 v 19:55 | Reagovat

No, sice je má už každý .. Ale zkusila jse msi je vyrobit .. :)

3 Victoria* | Web | 8. dubna 2011 v 20:14 | Reagovat

Já jsem taky neustále podražděná a mám špatnou náladu, ale stále si říkám..no, snad bude líp:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.