Ve hvězdách.

24. května 2011 v 22:01 | Therine♥ |  New
Zapneme Youtube, pustíme si skladby od mých favoritů a co hlavně, zapřemýšlíme si nad tématem Budoucnost.

Budoucnost. Slovo, které vypovídá, že něco ,,bude''. Něco přichází. Nevím, co bude. Nevím, co bude za hodinu, zítra, pozítří, natož za deset let. Nejsem člověk, kterej by žil budoucností. Žiju přítomností, užívám si každý minutky a nedokážu si představit, co bude někdy v budoucnu. Neumím si vybavit, jak budu vypadat za deset let, jako jsem si to před deseti lety také nedokázala vybavit. Nevím, jestli za deset let budu ještě studovat, nebo budu už někde létat v oblacích. Nevím, jestli budu lítat, vždyť ani na 100% nevím, jestli chci být letuškou. Žít život tam nahoře, být daleko od starostí. Ale zase ztratit přátelé, rodinu, přítele. Nevím, má to své plusy a mínusy..Ale je to ve hvězdách. Tam někde daleko.

Nejsem optimistická, ani realistická, ani pesimistická. Jsem tak všechni dohromady. Možná proto si ani nedokážu vysnít, jaký to všechno jednou bude. S budoucností souvisí i moje sny. Protože když se ty sny mají stát někdy potom, je jasný, že to bude v budoucnu. Mám svoje sny, sny, od kterých se neopustím. Jsou to sny, které se můžou stát za měsíc, které se stanou možná z 4 měsíce. Sny, které se stanou asi za 6 let. Kecala bych ,kdybych řekla, že jsem nikdy nesnila o tom ,co bude.

Chtěla jsem tolik věcí, aby se stalo. Abych byla šťastná. A to je moje přání snad vždycky, když padá hvězda nebo si mám něco přát. Vždycky chci, abych v budoucnu byla šťatsná. Ať je to klidně minutka štěstí nebo celý den. Vždycky jsem hrozně snila. Vysnila si svůj život. Naplánovala si, kde budu bydlet, co budu dělat, s kým budu, co budu dělat v určitých situacích. Každej den se tohle mění. Jednou si dokážu představit, že tou letuškou budu. A druhej den si představím, jak by se mi stýskalo. Ale vždyť to neni jen o tom, co ze mě jednou bude. Jde přeci o víc.

Budoucnost, konec světa, svatba, smrt blízkých, narození potomka, maturita, rozlučka, mnoho narozenin a oslav, pohovory, spálené obědy, poprvé(ať už cokoliv), naše vnoučata, užívání si života, kamarádství, láska, bolest, naše smrt. Je toho strašně hodně, co se jednou může stát. Jsem hrozně ráda, že do budoucnosti nevidím. Nechtěla bych se dozvědět, co mě čeká, i když věštba od kartářky mě docela zajímá a zvedá z židle. Jestli budu žít podobný život, jako mi ta paní vyčetla(vlastně mamce), i se těším. Ale moc na to nedám. Nechám se radši překvapit.

Těším se na svojí budoucnost, na svoje výhry a prohry. Na to, co bude. Jak zítra, tak za 30 let. Žiju přítomností, a tak si teď užívám chladného večera, sluchátek v uších, zahřátého notebooku, který mě hřeje do rukou a užívám si života. Hodně věcí je fajn a možná, že se vrací ten starej dobrej optimismus. Ztracený kámoš optimismus. Nebo mě zkušenosti naučily a já už budu jen pesimistická ?! Ani nevím, lidi. Vím jenom jedno. Jednou stejně umřeme a života si musíme užívat stále. Nikdo neví, co se stane zítra. Kdo se narodí, kdo zemře. Kdo někde vyhraje a kdo prohraje. Komu se splní sen a kdo klesne na samé dno. Každý den přináší novou naději. Tak jen děkuj Bohu, že si přežil tenhle den, užil si maličkostí jako já a těš se na zítřek.

Život je fajn.
 


Komentáře

1 Gauri | Web | 25. května 2011 v 15:11 | Reagovat

Myslím, že pokud budeš psát na blog, tak se mě a mých komentářů už jentak nezbavíš! :D Žeru Tvoje články! :-D Budoucnost, taky plánuju, že k tomu něco napíšu ale zatím jsem to neudělala! :D
Jsem moc ráda, že už se Ti vrací optimismus! :-))

2 Cornelia | Web | 25. května 2011 v 18:45 | Reagovat

nádhernej článek..**

3 Caty | Web | 25. května 2011 v 19:50 | Reagovat

Stejně se nejvíc těším,až půjdu na svatbu někomu z mých kamarádů:D:D

4 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 25. května 2011 v 20:39 | Reagovat

Vždy jsem přemýšlela o Budoucnu a vždy jsem až moc věřila svým snům.. A ted jsem se poučila, že bych se moc do budoucna dívat neměla, abych nebyla neustále sklamaná..

5 Slečna barevná | Web | 28. května 2011 v 21:02 | Reagovat

budoucnost kdoví co bude je třeba žít přítomností mimochodem jsi to moc hezkynapsala a já ti přeju hlavně štěstí lásku a spokojený celý život ať se ti splní všechna tvá přání a nidky nemusíš být zklamaná.. mimochodem štěstí je pouze pomíjivý pocit... ať pak nejsi zklamaná:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.