Píšu ti, protože mi schází tvoje síla a tvý pastelový oči, mám pocit, že svět se rychle točí.

20. června 2011 v 15:28 | Therine♥ |  New
Ahój !!! :)

Žiju :D Žiju docela fajnově,dá se říct. Teď jsem dočetla časák, přišla ze školy asi před hodinou. A prostě, docela se těším ven. Notebook mám na klíně, jelikož jsem v obýváku a za tu celou dobu, co si píšu blogy jsem ještě nidky nepsala tady v obýváku, na wifině. Je to ale fajn, nestěžuju si.

Mám chuť jít už ven, koupit ci cigára, sednout si na louk us partou a čekat na svého milého chalana. Fakt ho miluju, ale to už jste si tady mohli přečíst jindy. Prostě jsem ráda, že tu pro mě je a to veškerý snažení se taky k něčemu je. Naučilo mě totiž, že všechno nešlape, jak si řeknu a že se taky sama musím někdy snažit, že nic není tak snadný. Ale to už je ohraná písnička, pořád dokola. Prostě jsme tu krizi zvládli, já si zabojovala a těším se na něj.

Těším se taky za dva týdny na stanování. Ale nesmim být tak strašně natěšená, protože jinak mě naši nepustí, protože jinak to dopadne nějak špatně. A za to mi to nestojí. Ale ta představa, že budu 3 dny jen s partou, jen s ním. Je to nádherný. Ale teď zpátky k minulosti, co se u mě dělo a jaktože jsem se tak neozvala, když jsem se měla docela i fajn?

Ve škole začínáme připravovat akademii, jsem strašně ráda, že nás učitelka vybrala s jedním klukem na moderátory. Strašně si to užiju a kdyby jste měli cestu kolem Jablonce nad Nisou, byla bych ráda, kdyby jste tam šli. Protože poprvé budu před tolika lidma, poprvé si vyzkoušim, jaký to je mít ten stres a taky si poprvé vyzkoušim, jaký to je hulit. Máme něco málo objednanýho a prej tím strašně opadává stres. Tráva to ale není, je to něco, myslim, na ,,k''. Netuším, nevím. Prostě už nejsem taková ta slušná holčička. Kouřím, v pátek jsem se totálně picla, jo to jsem vám chtěla :D Ach, ta paměť.

V pátek jsem byla zvaná na oslavu jednoho kámoše, slavil osmnáctiny. Alkoholu jsme měli nakoupenýho strašně hodně. Každej něco dovezl a my se složilina něco jablečnýho, berentzen? Jojo. Byl tam i drahý. S holkama jsme přijeli, všichni se pozdravili, šli na přípitek, který byl u ohně a já už v sobě měla jedno pivo. Měli jsme ferneta, berentzena, špumanto, víno, pivo a prostě jsme hrozně míchali. Já už zachvilku v náladičce byla, šli jsme s drahým pryč od party, byli jsme spolu a všechno to bylo takový krásný. Potom jsme přišli, já zase pila a zachvíli jsem zase byla opilá. Už se stmívalo, mě se strašně chtělo spát. Drahý se se mnou šel projít a já vlastně ani nevim, jak to všechno šlo za sebou. Né, že bych měla okno, docela dostsi toho pamatuju. Jen to mám všechno takový rozběhaný. Vim, že se mě potom ujala kámoška, která mě šla opláchnout hlavu, vim, že jsem naráz vypila asi 5 skleniček vody z vodovodu, že jsem si snad 20 šla do koupelny sama opláchnout hlavu, že mě všichni tahali na záchod, ať se vyzvracim. Mě se ale nechtělo. Drahý mě uložil do postele, já ale nespala, lehnul si ke mě a jen jsem měla zav´řený oči. Prostě jsem alkoholik. Všichni říkali, že se mi bude motat hlava po tom sladkým. Přitom jsem si ráno připadala jako znovuzrozená.

Druhej den jsme měli se třídou rozlučku na zahradě jedný kámošky. Tam jsem nic neměla, jen jsem šíleně kouřila, za 3 hodiny snad jednu krabku, mikyna mi smrdí ještě teď a myslim, že ještě dlouho bude. Kdo si do teď myslel, že jsem taková ta slušná holčička asi se mýlí. Prostě se ráda bavim, alkohol mi v pátek i docela chutnal a nepálil mě v krku jako vždycky dříve. Kouřím před tím ,než jdu do školy, po škole, odpoledne, večer. Nějakých deset denně dám. Ale nevadí mi to. Zatím s tím nic dělat nechci a taky nehodlám. Udržuje mě to v dobrý náladě a taky mě to občas nutí psát něco, co fakt chci. Třeba mý bývalý nejlepší kamarádce. Stejně jí mám hrozně ráda.

Včera jsme si psaly jakovždycky dřív, ale velký naděje si nedělám. Jen jsem chtěla vidět alespoň na chatu ty její modrý oči a ten její úsměv. Hrozně mi chybí, ale možná, že už jsem si zvykla na to, být bez nejlepší přítelkyně, být tady ,,sama'', i když kolem mě lidi jsou. Já si zvykla být bez ní a i když mkě už skoro měsíc užírá vevnitř a víceméně venku to, že tu není zase ,,tolik'' mi nechybí. Možná jen trochu, jen trošičku. Ale už nemámna to, snažit se znova, odznova. Jako předtím. Už nemám na další trápení. Stačí, že další příjde ve středu.

23.6. 2010 zemřela Lejduška. Můj mazel bílej chlupatej. Bylo jí 12 let a vím, že to ráno, co jsem se probudila, jsem s dobrou nálaodu šla do kuchyně a nikde jsem jí nemohla najít. Ležela pod sedačkou, pod ní louže a já hrozně bulela, fakt jsem se zhroutila. Nic horšího jsem snad nikdy neviděla, byla tu se mnou 12, skoro 13 let. Byla to moje malá ségra. A já si vyčítala, že jsem jí neřekla, že jí mám ráda před tím, než umřela. To jsem si vyčítala asi měsíc v kuse. Bylo to hrozný, to nejhorší, co jsem kdy zažila. Od tý doby si věcí a lidí a zvířat hrozně užívám, protože jí jsem docela zanedbávala. Hrozně mi chybí, i když doma máme náhradu, Kelímka.

Docela jsem se rozepsala. Ale pořád se mám fajn, fájn, fáájn. Těším se ven a hlavně se budu modlit, aby zase nepršelo jako teď každý den odpoledne. Fakt mě to už nebaví a příjde mi to docela stereotypní.

Mějte se, smějte se a já si jdu zatím pustit Kluse. Miluju ty jeho písničky, poslední dobou na nich až nepřirozeně ulítávám.

Čůs
 


Komentáře

1 ♥ Nellie Happyness ♥ | Web | 20. června 2011 v 19:09 | Reagovat

Po dlouhé době tvůj článek vypadá optimisticky, uplně to z něj cítím :)

Hulení já nesnáším, ale taky jsem se opila v pátek.. Ale ne tak moc, ja když vidím, že už to se mnou začíná být horší, tak si řeknu dost a začnu střízlivět .. Abych nedopadla špatně :)

Mně před třemi lety taky zemřel můj chlupáček, který tady se mnou byl témer od mého narození .. Taky hodně dlouho trvalo, než jsem se s tím nějak srovnala.. Ale my náhradu bohužel nemáme :(

2 Connie | Web | 20. června 2011 v 23:36 | Reagovat

teď ti to možná pomáhá, ale ve dvaceti budeš vypadat na čtyřicet, budeš mít žlutý zuby, slabý vlasy a hnusný nehty,,,rozmysli si to dobře :))

3 Rony | Web | 21. června 2011 v 14:51 | Reagovat

Přečetla jsem si to od začátku až do konce a jsem ráda, že se máš tak, jak se máš ;)). Konečně :D.
Budu hádat. Psík? .... Taky jsem to zažila =(. Život jde ale dál.

4 Caty | Web | 21. června 2011 v 16:32 | Reagovat

Píšeš pěkně:)Čtivě..
Jinak to s tim psem mě mrzí..

5 slečna barevná | Web | 21. června 2011 v 17:37 | Reagovat

název článku je má oblíbená písnička... máš krásně napsaný článek:)

6 Cornelia | Web | 22. června 2011 v 19:18 | Reagovat

Therine...až na Ladušku(je mi to moc líto..) krásneej článek,ani nevíš jak ti závidím...jeho.Lásku.bože...jen tak pro zajímavost,co kouříš za cigára?)

7 Gauri | Web | 22. června 2011 v 21:15 | Reagovat

Optimismus-to se mi líbí! :o) Moc se na Tebe těšim!! :-)

8 moni.ss | E-mail | Web | 26. června 2011 v 17:10 | Reagovat

Hlavní je se mít pořád fajn. :-)

9 Vendy | Web | 26. června 2011 v 18:42 | Reagovat

Asi si to každý musí zkusit. Ale mixování alkoholu je vážně na houby, zkus pít jen jeden druh, maximálně dva. A před takovým večírkem se pořádně nabašti, nejlíp pořádný kus masa nebo anglickou slaninu...
Jinak, z tvého vyprávění je cítit už pohoda téměř letní prázdninová.
Jen mi bylo líto Lejdušky, to byl pejsek? Asi ano. Ale i tyhle konce patří k životu, a vůbec se nedivím, že jsi ji obrečela.

10 Cherry Steel | Web | 27. června 2011 v 23:00 | Reagovat

Ahojky Therine♥ :))
Dlouho jsi mi nenapsala, ale ani na blog ne, což chápu ;) Ani nevíš, jak jsem ráda, že se máš fajn  :) Jednak už mě mrzely ty tvoje nálady a stavy, ve kterých jsi se topila v slzách.. a jednak protože tě mám prostě ráda.. ale ty víš :) Kurňa! Fakt mě mrzí, že jsem od Jablonce tak daleko :( Možná by se to teď o prázdninách nějak dalo stihnout.. :) Nevím, no..
Pamatuju si, když mi zemřela kočička.. O tom si někdy popovídáme.. Ale Kelímek tě zachrání :) Taky mě těší, že jsi s Miláčkem šťastná! ♥ Chjo.. já bych taky chtěla jednoho Prince, ty víš ;)) A asi se za něj začnu modlit.. :D :)) Pomůžeš mi?? :) No nic, nechci ti to tu zaspamovat, tak jak budeš mít čas.. no tak se ozvi, budu na tebe čekat :)) Užívej krásné nálady a s tím alkáčem neblbni, ikdyž já bych měla co říkat :D ;) Jo a s těma cigaretama.. dneska jsem si koupila krábu.. a už je jich tam JENOM SEDM!! :((( Ale tak pět z toho měl Radim, ale i tak.. Tyjo a to jsem ji chtěla do konce týdne.. to jo! :D Tak pa Beruško :)♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.