Srpen 2011

Zpět i nezpět

28. srpna 2011 v 21:58 | Therine♥
Ahoj, ahoj. Dlouho jsem nepřidala článek a tímhle nějak nic extra nezměním.
Jak se říká v blogovém světě, ve světě těchto všechn snílků i jiných včetně mě, pozastavuju. Je léto, poslední dny prázdnin a i když ve svém volném čase bych si mohla udělat čas na napsání jednoho článku, nemám na to ten správnej elán. Vrátím se, tom myslím, že určitě ano ! Jen mě teď nechte užívat si prázdnin tak, jak si je užívám. Kouřením zlatejch máček a modrejch vícerojek, hulením trávy a pitím piv na sluníčku a dělání blbostí. Pořád se trápím, pořád si užívám. Jsem taková jaká chci. Se srdcem ale i s myšlenkama jinde. Pořád zamilovaná, doufající, že si můj bývalej moje napsaný dopisy přečte. Pokud mu je vůbec pošlu.

Děkuju za pochopení mého pozastavení. Pokusim se vrátit co nejdříve, pokusim se vrátit, až budu mít chuť. Ponožtičko, Simonko, Gauri, Nellie. Po Vás se mi stejně nejvíc stýská.


První písnička

20. srpna 2011 v 22:14 | Therine♥ |  Text
Zase šla ve přetvářce
Snažíc si připomenout dny, kdy
chtěla být víc než ty
a splnit její sny.

Zase si doma lehla, měla to co ty,
kteří ví, že život nejsou jen noty.
Nemá žádný arch jen v očích divnej tah
Kdy on jí.......že nikdy.

________________________
R.:
I rakeťák chtěl letět dál
I Pinokio se známým stal.
On to dokázal, má od Boha dar
A ty jsi všechno vzal.

I sny modravých pírek uletí
I Chaplinův knírek a smetí
V ulicích, kde v kabátě jde vrah.
_________________________

Zase se radovala, že úsměv jí ta hra dala.
Že žlutavé listí a pohled čistý
Kráčí si k ní celý rozmočený
A říká ,,Strach z prohry mám !''

Ona spozorní, chce utéct.
Vrátit se a únést
Všechny myšlenky, špatný zprávy
Bolesti a hořkost kávy.

Tak odpusť Boře, všechny síly vem
Nevím, kam jít k ní, k němu ne.
Tak odpusť, válí se na poličce.
Bože, dej mi k sobě jeho ruce.

_________________________

I rakeťák chtěl letět dál
I Pinokio se známým stal.
On to dokázal, má od Boha dar
A ty jsi všechno vzal.

I sny modravých pírek uletí
I Chaplinův knírek a smetí
V ulicích, kde v kabátě jde dým.

Tak snad se bude líbit.


čís

14. srpna 2011 v 21:15 | Therine♥ |  New
někdy zase napíšu článek, aby jste si nemysleli, že na blog kašlu ;) :D

Žijůůů, kdyby to někoho zajímalo :D

Třeba to najdeš.

6. srpna 2011 v 21:32 | Therine♥ |  New
Nedostala jsem se z toho. Kdybych srovnala článek, kterej jsem psala před 4 hodinama, byl hodně rozdílnej.
Čau, čau ^^

Bohužel jen čau, už žádný ahoj od něj asi neuslyšim, čauvec. Bolí mě ten zkurnikovanej krk, nechci bejt sprostá. Stejně ho miluju, jsem ráda, že jsem tam byla. Na takový ,,pařbě'' s jahodovou šťávou s 16,6% alkoholu. S mávajícím týpkem naproti, s nadějí, že tam můžu být ještě hodinu a půl a s tou hnusnou smskou od našich. S červenou pusou od lesku a s přáním ,,alespoň ten úlet, kruci. Dám za to víc než moje zdraví''.

Teď mám jen na to, poslouchat písničky na klavír. Chtěla bych mít tu kytaru, roztřískat tim všem nenáviděným hlavu a jemu ukázat, že i já se na něco zmůžu. Bolí to. ,,Pevný nervy Kačce''.

Možná si Landu ještě poslechnu. Možná si zase probrečim čerstvě povlečenou postel. Možná to srdíčko ode mě najde. Možná s tim jen zamete a hodí to do koše. Klidně jen úlety, ale mít ho u sebe. Čas to nevyřeší, dyť je první. ,, Zide z očí, zíde z mysle....Kiež by....4 roky.....A neazabudol som....Neprestal mysliet.....Ani na sekundu....'' A já taky nezapomenu. Na to, co jsme prožili. Až se s někym budu objímat vzpomenu si, jak jsem mu brečela na rameno. Když mě někdo bude podporovat, vzpomenu si, jak mi hladil ty moje zjizvený nohy.

Vzpomenu si na chatu, vzpomenu si na slzy. Proklínám, ty tvoje ústa proklínám. Nezapomenu a ani nevim, jestli chci. Chci jeho, jediný. Proč se přání nemůžou plnit? Ani když padá hvězda, když letí letadlo. Ani kdyby Bůh byl zlatej a já ho prosila po všech kostelích v Čr. Chci jít do kostela. Pomodlit se. A odpustit moje hříchy. Proč je to tak těžký? ,,Nikdy o tebe nechci přijít, Kačko''. Tak mě kruciš pochopte. Pochopte, že já nechci bejt jen ,,dobrá kamarádka''. Za jedno políbení bych dala cokoliv. Dál bych se trápila ve vztahu, cokoliv bych dala za to. ,,Já ho nedám''.

Na střední nezačnu odznova. Ani ten rok a půl, co ho budu vídat. Nikdy nezapomenu. A chci vráti čas zpátky. A vim, že pořád opakuju dokola, vim, že už nikdy. Nikdy to nepůjde vrátit. Nemůžu vidět, že je online, že 15. února se mi nelíbil. 3 měsíce, 3 dny. Přišel první a odešel poslední. Dlouho nikoho nechci, nikdo mi nezamotá hlavu jako on. Ani ten zpropaděnej alkohol.

,,Na ústa mříž, oči oslepnou''. Vždycky ho uvidim.

Je po šesté..

4. srpna 2011 v 18:35 | Therine♥ |  New
čau, čau.

Chtěla jsem si nechat tuhle svojí náladu, až když mi něco chybí, až když něčeho budu litovat. Tse. Samozřejmě můj přehnaný optimismus mi napověděl, že takhle dopadnu a bude to někdy v budoucnu, třeba právě teď. Zrovna teď v pitomou sekudnu, minutu. V pitomej den, v pitomý období.

V pitomý dny, který jsme doma probulela, v pitomý dny kdy jsem všeho litovala a už potřetí v životě chtěla vrátit čas zpátky. Je konec, rozešli jsme se a já můžu jen litovat časů, kdy jsem si tohle období mohla tak maximálně pesimisticky představovat. ,,Dám tomu měsíc a jestli se to nezmění, udělám konec''. Lituju těchto slov pro mojí kámošku, který jsem to všechno říkala. Ano, tenhle s prominutím, zkurvenej rok 2011, mi sebral už dvě nemilovanější osoby. Nejlepší kámošku, moje sluníčko na nebi, moje strašně hodně. Nejlepšího kluka všech dob, mýho Petra, mýho drahýho. Milýho drahýho. Kurňa, do háje. Proč, proč se nemůže změnit? Já tomu věřim, věřim, že se změní, věřim v něj. Ale on nechce. Ani tou největší láskou bych ho nedokázala změnit. To je jen v těch vašich posranejch holywoodskejch trhácích, na který jdou desítky miliónu lidí, utratí za to stovky miliónů a ke konci si jenom šťastně zabulí a řeknou si, to se stane. Já si kruciš taky myslela, že ho změnim. Že to jde. Že spolu vydržíme. Já čekala, že i kluka, kterýmu jsem nestačila a kterej chce střídat holky, nechce se vázat, si můžu já obvázat kolem prstu. To je. Zní to, jako by měl být jenom můj. Ani jeho kámoši by mu nemohli podržet vlasy, když bude blejt z toho posranýno chlastu, kterej všechno zničil. Z tý posraný trávy, kterou mám v sobě a kvůli který taky lituju věcí.

Já si myslela, tak zasraně a zase optimisticky a zase naivně, že to může bejt krásný. Já si myslela, že to bude ještě krásný. Že si budem dokazovat lásku i v nebi, i v pekle, kde bychom si tu vášeň předali. Mě to neuvěřitelně mrzí, moje oči propršely, měly oblačno chvílemi jasno. Měly v očích tu pitomou naději, v hlavě pekelnej plán. Kruci, proč už nemůžu brečet? Kurňa zařiď tam nahoře, ať se smyje ten vzkaz a ať ho vezme vítr k němu domů a může, můžeme bejt zase spolu. ,,Miluju tě ale promiň, Therin''. Na místě, kam jsme chodili, kde jsme se scházeli s partou ještě než jsme spolu byli. Bolí to. A kecy, že srdce nemůže bolet pronesl jen takovej bez prominutí idiot, kterej nemůže o životě vědět nic.

Vídáme se jako kamarádi, dneska jsem byla naštvaná, když mi přišla smska od čísla ,,733...'', který jsem včera vymazala všechnu její existenci v mobilu. Všechny smsky od dubna. Všechny krásný smsky, který jsem si četla týdny. Všechny smsky, který potěšily i mrzely. Moje všechno, všechnu naději do života. ,,Nespinkáš? nechci aby ses trápila'', když mi doktoři zkurňili dědu. ,,Věřím ti'', když jsem dělala přijímačky, když jsem moderovala akademii.

Včera jsem si říkala, že je dobře, že už spolu nejsme, dneska bych si za tohle nejraději nafackovala. Dala pres rypák, dala si ,,dělo''. Vrátila bych čas, kruci tenhle rok toho vzal.
You light the skies, up above me. A star, so bright, you blind me, yeah.Don't close your eyes. Don't fade away, don't fade away.

Chtěla jsem kvůli našemu vztahu dát všechno, i zdraví. Ať si bůh vezme zdraví, všechno, co mám kromě 3 věcí. Ať vezme čert těch mejch drobáků po kapsách. Ať vezme čert sluníčko nad mojí hlavou, který tu pro mě nebude do jaký doby chci. Lituju všeho. Všeho. Chci ty svoje sluníčka opět k sobě. Lejdušku, Lucku, Petra. Ale jeho teď nejvíc, nejvíc ze všeho.
,,Omlouvám se, tvoje bývaláTherine, pro tenhle svět už nepotřebná a ničí. Holka, která na tebe myslela a myslí. Milovala a miluje. Pamatuješ?''