Je po šesté..

4. srpna 2011 v 18:35 | Therine♥ |  New
čau, čau.

Chtěla jsem si nechat tuhle svojí náladu, až když mi něco chybí, až když něčeho budu litovat. Tse. Samozřejmě můj přehnaný optimismus mi napověděl, že takhle dopadnu a bude to někdy v budoucnu, třeba právě teď. Zrovna teď v pitomou sekudnu, minutu. V pitomej den, v pitomý období.

V pitomý dny, který jsme doma probulela, v pitomý dny kdy jsem všeho litovala a už potřetí v životě chtěla vrátit čas zpátky. Je konec, rozešli jsme se a já můžu jen litovat časů, kdy jsem si tohle období mohla tak maximálně pesimisticky představovat. ,,Dám tomu měsíc a jestli se to nezmění, udělám konec''. Lituju těchto slov pro mojí kámošku, který jsem to všechno říkala. Ano, tenhle s prominutím, zkurvenej rok 2011, mi sebral už dvě nemilovanější osoby. Nejlepší kámošku, moje sluníčko na nebi, moje strašně hodně. Nejlepšího kluka všech dob, mýho Petra, mýho drahýho. Milýho drahýho. Kurňa, do háje. Proč, proč se nemůže změnit? Já tomu věřim, věřim, že se změní, věřim v něj. Ale on nechce. Ani tou největší láskou bych ho nedokázala změnit. To je jen v těch vašich posranejch holywoodskejch trhácích, na který jdou desítky miliónu lidí, utratí za to stovky miliónů a ke konci si jenom šťastně zabulí a řeknou si, to se stane. Já si kruciš taky myslela, že ho změnim. Že to jde. Že spolu vydržíme. Já čekala, že i kluka, kterýmu jsem nestačila a kterej chce střídat holky, nechce se vázat, si můžu já obvázat kolem prstu. To je. Zní to, jako by měl být jenom můj. Ani jeho kámoši by mu nemohli podržet vlasy, když bude blejt z toho posranýno chlastu, kterej všechno zničil. Z tý posraný trávy, kterou mám v sobě a kvůli který taky lituju věcí.

Já si myslela, tak zasraně a zase optimisticky a zase naivně, že to může bejt krásný. Já si myslela, že to bude ještě krásný. Že si budem dokazovat lásku i v nebi, i v pekle, kde bychom si tu vášeň předali. Mě to neuvěřitelně mrzí, moje oči propršely, měly oblačno chvílemi jasno. Měly v očích tu pitomou naději, v hlavě pekelnej plán. Kruci, proč už nemůžu brečet? Kurňa zařiď tam nahoře, ať se smyje ten vzkaz a ať ho vezme vítr k němu domů a může, můžeme bejt zase spolu. ,,Miluju tě ale promiň, Therin''. Na místě, kam jsme chodili, kde jsme se scházeli s partou ještě než jsme spolu byli. Bolí to. A kecy, že srdce nemůže bolet pronesl jen takovej bez prominutí idiot, kterej nemůže o životě vědět nic.

Vídáme se jako kamarádi, dneska jsem byla naštvaná, když mi přišla smska od čísla ,,733...'', který jsem včera vymazala všechnu její existenci v mobilu. Všechny smsky od dubna. Všechny krásný smsky, který jsem si četla týdny. Všechny smsky, který potěšily i mrzely. Moje všechno, všechnu naději do života. ,,Nespinkáš? nechci aby ses trápila'', když mi doktoři zkurňili dědu. ,,Věřím ti'', když jsem dělala přijímačky, když jsem moderovala akademii.

Včera jsem si říkala, že je dobře, že už spolu nejsme, dneska bych si za tohle nejraději nafackovala. Dala pres rypák, dala si ,,dělo''. Vrátila bych čas, kruci tenhle rok toho vzal.
You light the skies, up above me. A star, so bright, you blind me, yeah.Don't close your eyes. Don't fade away, don't fade away.

Chtěla jsem kvůli našemu vztahu dát všechno, i zdraví. Ať si bůh vezme zdraví, všechno, co mám kromě 3 věcí. Ať vezme čert těch mejch drobáků po kapsách. Ať vezme čert sluníčko nad mojí hlavou, který tu pro mě nebude do jaký doby chci. Lituju všeho. Všeho. Chci ty svoje sluníčka opět k sobě. Lejdušku, Lucku, Petra. Ale jeho teď nejvíc, nejvíc ze všeho.
,,Omlouvám se, tvoje bývaláTherine, pro tenhle svět už nepotřebná a ničí. Holka, která na tebe myslela a myslí. Milovala a miluje. Pamatuješ?''
 


Komentáře

1 Yonade | Web | 4. srpna 2011 v 19:04 | Reagovat

Každému se líbí něco jiného ;)
To se někdy holt stává. Vše jednou končí, i když sebevíc nechceme. Nebudu ti tady dávat nějaké hloupé rady. Podle mě je jediný lék čas(a taky dobří kamarádi, kteří tě podrží). Časem to všechno přebolí ;).

2 Iveta | Web | 4. srpna 2011 v 19:28 | Reagovat

Říká se, že všechno zlý je pro něco dobrý. A čas je skutečně nejlepší lékař, neboj-:)To hezké tě ještě v životě čeká, máš ho ještě celý před sebou!-:))

3 Gauri | Web | 4. srpna 2011 v 23:04 | Reagovat

Therine,
to je mi líto. A myslím to upřímně! Nepíšu to jako frázi. Píšu to ze srdce a myslím to vážně! (jen abys sis nemyslela, že nevim co napsat)
Narovinu Ti přiznám, že nevím jak Ti je. Ještě jsem neměla kluka a nezažila jsem rozchod ani odmítnutí. Ale už jsem utěšovala kamarády, které rozchod sebral. Teda spíš jsem uětšovala jen jednoho kamaráda (no, asi se nedá nazvat kamarádem, když už si půl roku ani nenapíšem, ale to je asi to poslední, co Tě teď zajímá, že?). Jen chci říct, že to prožíval strašně špatně. Každej večer brečel a dostával se z toho celej měsíc. Ale dostal se z toho a Ty to taky zvládneš!!!
Možná je tenhle rok zkurvenej hlavně proto, že myslíš pesimisticky. Nejvíc člověka a to co se děje okolo něj ovlivňuje právě myšlení. Ale bude to lepší!! Věř tomu!
Teď asi budeš mít ještě chvíli špatný období, ale den ode dne to bude lepší a lepší. Čas je ten nejlepší lék.
Najde se lepší kamarádka, která Tě jentak neopustí a i jiná láska, i když teď se tomu těžko věří a věřit nechce.
Kdybys třeba chtěla podpořit a udělat si hezký den, tak já budu ochotná zajet do toho Jablonce! Můžeme si udělat fajn den plnej smíchu a všechno tohle trápení hodit za hlavu. Je to na Tobě, stačí se domluvit.
Therine, myslím na Tebe. Drž se! Zvládneš to! Všechno tohle překonáš!!

4 Nellie Happiness | Web | 6. srpna 2011 v 10:26 | Reagovat

To je mi moc líto, rozchod vždy strašně bolí =(

5 Cornelia | Web | 6. srpna 2011 v 19:36 | Reagovat

ano,já.děkujumoc.
už jsem chválila layout?))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.