Bola som len druha ja to viem..

19. října 2011 v 19:21 | Therine♥ |  New
Chybí mi. Že nevím, co dělá. Že nevím, jak se má. Že nevím, jak to doopravdy cítí. Nevim, jestli to pro tu osobu taky bylo těžký období. Bolí to. Kudla do zad, do hlavy, do břicha. Vypíšu se z deprese? těžko. O ní už nikdy nechci přijít. Nechci příjít ani o to blbý obejmutí jednou za měsíc. Je to moje nejlepší kamarádka. Je to moje jediná naděje. Byla, všechno byla. Kdyby se to nepokazilo. Kdyby to tak nebolelo. Jizvy, slaný oči, křik a alkohol. Ztráta kamarádky, nejlepší kamarádky, jediné vaší opory bolí. Bolest je to tisíckrát, milionkrát větší než ztráta kluka, přítele. Proč je to kruci těžký? Proč v životě něco dostanem a při chybičce o to příjdeme? Život nic nedává zadarmo. Ani zdraví, nic. Jestli se mi to debilní, zpropaděný doslova zkurvený astma vrátilo, tak se se svým snem můžu rozloučit. Jdi do prdele, živote. Jenom ztrácet? Pro chvilkový štěstí? Pitomý sny, pitomá naděje. Pitomý představy, pitomá přetvářka. Život je krutej, nedá ti nic, co si neodčiníš a u někoho i za dobro daruje jen krev. Po dvou týdnech namalované oči a zase si je spláchnu slanou vodou. Že jsou červený? No a? Vzal mi všechno, jí, mojí nejlepší. Jsem hloupá, hloupá, hloupá. Svádět bych to měla na sebe. A taky budu. K čertu s lidma, kteří si život nezaslouží, kteří jen odsuzujou. K čertu s slzama, s křikem, se záchvatem. Klepu se a brečím u toho. Poslouchám hudbu a přeju si zmizet. Přeju si uplavat. Peníze, peníze, peníze. Debilní vstávání v půl pátý a usnutí kolem půlnoci. Debilní chlast, chci pivo ! Chci cigaretu, chci trávu. Chci zmizet do letadla a v první třídě zůstat navždy..jako letuška s kolegyní, s mojí sestřičkou milovanou, kterou si jen vysnívám. Táto, dej mi jí. Ukaž, jak vypadá z části moje krev. Neodcházejte..to neni všechno..
Lucko, Petře, Markéto, dědo, Lejdynko, osude. Sílu, jen sílu..
 


Komentáře

1 BeeShee | 19. října 2011 v 20:58 | Reagovat

Myslím, že poslední co teď potřebuješ slyšet je, že to bude dobrý.. Ale na tuhle větu jednou příjdeš sama.. Určitě, nechce to jen sílu, ale i naději, protože na každém pesimistickém nadhledu je pořád jedna neznámá.. vždycky může být hůř. Dneska ti pomůže tráva, příště zase něco jiného.. Petra vem čert, příjdou lepší!! Život je hnusný sám o sobě a jen svině v něm umí chodit.. ti lepší procházejí depresema, nakonec budeš ty na koni..

2 Vendy | Web | 19. října 2011 v 22:18 | Reagovat

Přidávám se... život je krutý a hnusný a sráží na kolena. Ale je taky hezký a asi to chce dívat se spíš po těch hezkých věcech.
Někde jsem četla, že rány, které v životě schytáváme, nás vedou k tomu, abychom byli lepší.
Na to, že mrchy a svině se mají dobře, nekoukej. Možná mají, ale taky za to platí, a šťastní moc nejsou. Zejména ti co mají všechno a honí se za dalším mamonem - proč? Protože nejsou z toho, co mají, šťastni.
Kamarádi podrážejí, kamarádky ztrácíme, lásky nás opouštějí. Ale příchází další kamarádi a jsou lepší. Přichází další lásky a jsou jiné, a každá ta láska nás obohacuje.

3 Nellie Happiness | Web | 20. října 2011 v 18:39 | Reagovat

Nevím,jak vypadá ztráta kamarádky, to se mi naštěstí ještě nestalo..

4 Cherry Steel | Web | 26. října 2011 v 21:31 | Reagovat

Ahoj Drahá!
Teda, co to tady čtu? Koukni, já jsem taky ztratila kamarádku, ale v té nepitomější situaci.. ty víš v jaké... Taky jsem z toho byla špatná, nebo spíš, bylo mi to líto.. I teď bych ji někdy chtěla zpátky.. ale nahradili mi ji jiní lidé, věř tomu, nebo ne, stokrát lepší.. :) Život je svině, ale ty musíš být větší.. Vždycky jsi byla taková ta .. hm, optimická dušička.. Proč už ne teď? Nejhorší je zanevřít nade vším a nemít naději.. protože do budoucnosti nevidíš, ale díky naději můžeš věřit.. Nesmíš toho požadovat po životě moc, protože je to fakt škrt a nic ti nedá.. Ale jo, přece jen něco jo! Ukáže ti smysl tvýho žití a dá ti jednoho člověka, se kterým budeš do smrti šťastná.. Já vím, hezky se to čte, ale fakt je to pravda, když se podíváš za sebe, máš několik set důkazů.. Stačí být sama sebou a najdeš to.. Za pár let se budeš už jen smát svým náladám.. Věř tomu, raduj se z každé maličkosti a každej problém si tak  nepřipouštěj a bude ti líp :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.