Nééé !

26. října 2011 v 20:59 | Therine♥ |  New
Takhle jsem si svůj poslední den svých 15. nepředstavovala ani ve snu..aby na mě spadla depka, abych byla takováhle..dám si předsevzetí..jen nevím jaký..chce se mi snažit..snažit se něco udělat..jen mi to prostě nějak nejde..chci i nechci kouřit..jsem po antibiotikách a pořád kašlu jak hovado..vypadávaj mi vlasy, strašně hodně..a vůbec nemám šťávu, takovou tu že bych vyběhla kopec, nebo si zaskákala na všechny songy na naší akci, ne..

chci baletit, umět balet, nosit trikot, piškoty a umět to..chci umět na kytaru, hrát, chci umět zpívat a být v hudební skupině..chci už odmaturovat a to jsem na škole 2 měsíce..chci abych už měla maturitu a šla na tu letušku, chci aby mě vzali a chci vypadnout..nechci se už zamilovat, stát se na někom závislá..chci být volná, žít i nežít, cestovat..chci už vypadnout od těch blbejch starostí, od toho, že mi na druhý straně děda skoro umírá, od toho že můj ex je, vlastně byl, s jinou chvíli po našem rozchodu, kterej bolel..chci peníze, který prostě nejsou, nejsou..chci někoho, o koho se můžu opřít, s kým se nebudu hádat..nechci aby mi morčátko moje milovaný zemřelo..nechci nějaký debilní narozeniny a Vánoce ,,svátky míru a klidu'', který jsou jenom tak hnusně komerční..je mi strašně vždycky líto rodičů, když utrácejí peníze..radši bych s nima jela někam do zahraničí, kde se neslavěj a užívala si ,,pohody'' a né nadávek tipu ,,ty si tak hrozně blbá'' ,,Jdi už někam'', který poslouchám skoro denodenně..mrzí mě, že mě lidi ze třídy nemaj tak úplně rádi, jen kvůli tomu že kouřím a nechovám se jako oni..mrzí mě, že jsem tak strašně blbá a porušuju školní řád a o fous jsem minula podmínečný vyloučení..mrzí mě, že mě lidi ze třídy teď berou jako strašně hloupou z tý hnusný němčiny, kterou jsem se nikdy neučila, zato jsem měla nějakou debilní konverzaci z ájiny, která mi byla absolutně k ničemu..

štve mě, jak nedokážu poslat dopis své tetě a strejdovi..který miluju nadevše..s kterýma je naše rodina asi rozhádaná, nevim jak to je..proč, doprdele proč, někdo má všechno tak dokonalý? Je zdravej, má peníze, lásku-i od rodičů, kamarádů a své/ho přítele/přítelkyně, pohodu v rodině celkově, je chytrej, nadanej, hezkej a všechno tohle..? Nechci litovat, nelitujte mě..jen mě sere, že za jeden rok příjdu o nejlepší kámošku, o kluka, skoro o dědu a jdu na novou školu natěšená a teď jsem zklamaná jak blbeček a propadám a skoro jsem vylítla? Proč se moje nynější skoro nejlepší kamarádka musí stěhovat někam do háje? Rozumim si s ní, známe se do puntíku..udělali jsme si nějaký hnusný věcy ale vyříkali jsme si je..proč doprčic proč? proč jsem neposlechla mamku, když mi říkala, že jestli budu kouřit tak nevyjdu ani jeden schod, jak se zadejchám, když mám to debilní astma? Nechci se toho vzdát ale zároveň musim..nechci dopadnout jako táta..se skoro rakovinou plic..s alkoholismem..nechci aby se naši pořád hádali, aby mamka brečela..já nechci s prominutím dopadnout jako oni..chci jim dopřát už jen to nejlepší..né si je koupit, ale říct jim jak je miluju a dokázat jim to..jsou moje jediný, s mým psem a morčátkem..s mojí nevlastní ségrou, kvůli který se chci stát taky tou letuškou..chci jí vidět, poprvé v životě vidět svojí krev..

Bože vem si mě, klidně k sobě..nechci být už takový hnusný psycho..který se řeže, když mu něco nevychází, opíjí se ze žalu a kouří a hulí, aby se uklidnil..bože, daruj mi trochu štěstí..né jen nějakých 100 blahopřání na facebooku typu ,,všechno nejlepší'', který zejtra budu komentovat s falešným ,,díky''. Přeskoč narozeniny, nechci nic..jen vypadnout..mamce splnit sny, tátovi splnit sny..i bráchovi..chci si splnit svoje sny..chci udělat lidi nesmrtelnými abych se s nima nemusela loučit, chci udělat zvířata nesmrtelnými. Chci pryč, pryč ze svýho těla..chci někam pryč..

A ty Milane, ruce ode mě pryč...jsem kráva..takže ani pohled na mě..

díky
 


Komentáře

1 Cherry Steel | Web | 30. října 2011 v 0:57 | Reagovat

Moja.. víš, naše živory mají hrozně podobný scénář,, v tom kouření a chlastání se shodnem ;) Ale prosím tě na kolenou, neřež se.. nepřinese ti to NIC.. akorát budeš mít jizvy, na ruce i na duši.. až jednou.. JEDNOU budeš konečně a FAKT šťastná.. bude tě to mrzet.. že sis ubližovala a chtěla zahodit něco, pro co TEĎ (někdy) žiješ.. (budeš žít).. Mrkni ke mě na blog, máš tam vzkaz :) Drž se! ♥

2 Nellie Happiness | Web | 31. října 2011 v 19:10 | Reagovat

Vlasy vypadávají teď na podzim každému, s tím si nedělej starosti, to se ti zase prohustí časem :)
Jooo, maturitu chci udělat taky :D to asi každý :) stejně jako mít peníze :D
Nechápu Tě, že se nechceš vzdát kouření, já vím že to uklidnuje ale strašně to ničí zdraví, jestli máš astma tak 2x víc.. Já jsem ráda, že jsem se toho zbavila.

3 Nellie Happiness | Web | 31. října 2011 v 19:11 | Reagovat

Suhlasíms Cherry.. Taky jsem se řezala a teď toho hrozně lituji.. Na ruce mám plno jizev, na které když se člověk podívá, tak je mu hned jasné od čeho jsou.. A i když to už několik let nedělám, pořád se to se mnou na těch rukách táhne..

4 Cherry Steel | Web | 3. listopadu 2011 v 15:21 | Reagovat

Ahoj Beruš :) Jsem ráda, že sis na mně vzoměla.. Děkuji moc a já určitě nemám pocit, že píšeš články jsen aby tě ostatní litovali :) Občas se prostě musíš z blbé nálady vypsat, já to tak taky mám :) Budu strašně ráda, když se sem vrátíš! ♥ JInak - já jsem svátek neměla :):) Mám až v prosinci.. ;) Taky se měj krásně♥

5 Gauri | Web | 3. prosince 2011 v 13:32 | Reagovat

Dlouho jsem tu nebyla. Předlouho jsem tu nebyla. Promiň. Nějak jsem se nevěnovala blogu obecně..Ale zase jsem tu, tak očekávej mé předlouhé komentáře! :D

Zlatí, doufám, že už se cítíč trochu líp, že je všechno lepší od tý doby, co si psala tenhle článek.

Myslim, že tenhle rok-2011, je špatnej pro skoro všechny okolo mě, včetně mě. Kdybych já měla napsat seznam, co se mi tenhle rok stalo a bylo to špatně, tak by mi upadly prsty. Ztráta kamarádů, problémy se školou, kamarádka v nemocnici, někdo hodně důležitej mluví o sebevraždě, nedostatek peněz, umírání blízkých osob a zvířátek..je toho tolik, že to snad ani není normální. V roce 2010 to všechno bylo tak v pohodě a pak najednou..Ale takovej je život. Jednou jsi šťastná, věříš si, směješ se a jindy se Ti všechno sype. A je na nás jak se s tím porveme. Musíme. Musíme se probouzet, snažit se jít dál až to jednoho dne půjde, až se jednoho dne probudíš a řekneš si dnešek bude jiný, lepší a on takový opravdu bude. Věř tomu! Teď se to možná sype, ale nebude to tak vždycky.

Narozeniny a Vánoce. Kdyby si to lidi udělali jinak, tak by to mohloo být fajn. Nemuseli by přece být žádné dárky. Stačilo by, kdyby se sešla rodina nebo přátelé u jednoho stolu, dali si večeři a strávili příjemný večer. Jenže v týhle době..V týhle době už v říjnu všude vidíš Santa Klause, nebo čokoládové figurky u kterých přemýšlíš jestli označují Mikuláše nebo Santu..Máš strach jestli seženeš dárky pro ostatní a tak Ti ani nezáleží na tom, co dostaneš Ty. Taky nechci, aby za mě rodiče utráceli, když na tom není ani jeden z nich s penězma nejlíp.
Jo a ještě něco. Vím, že jsem Ti přála na facebooku, ale moje přání nebylo myšleno falešně! Já si pravdu přeju, abys byla šťastnější!

Jo a napadlo mě. Seš o vánočních prázdninách doma? Že bych si konečně udělala ten výlet za Tebou..(kdybys chtěla).

6 Victoria | Web | 6. prosince 2011 v 15:51 | Reagovat

já bych zase chtěla být hrozně slavná herečka, taková ta, co umí vyloženě dobře hrát a každý to ví :)

7 li | Web | 11. prosince 2011 v 10:13 | Reagovat

tak to mě rozbrečelo.

8 Čínský porcelán | Web | 29. června 2013 v 18:06 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.