odi et amo

1. října 2011 v 21:00 | Therine♥ |  New
Nejradši bych celej blog vymazala a začala nanovo. Protože jsem se změnila. Nevim jestli k dobrýmu nebo naopak, nevim, jestli je to znát nebo ne. Štve mě to. Sejří mě to..a třetí fáze..se*e mě to.

Jste nedopsané...Odi et amo..

Od tý doby co jsem se rozešla s Petrem, jde všechno směrem do kytek. Zachvíli budu jak zahradník, protože toho je v těch kytkách fakt hodně. Vůbec nemám peníze, na cigára, na občasný pivo. Hulím, zkusím DNT. Brácha šel málem na intr, protože skoro vůbec není doma a naše to začíná štvát. Hádám se s kámošema a vůbec na ně nemám náladu. Ve škole sice prospívám, ale v buse se učím a fakt mě to nebaví, ten obor..ani nevim. Vstávám v půl pátý jak trotl a domů se vracim v půl pátý odpoledne.Přijedu z hodinový cesty busem domů a jsem hrozně vykydlá, unavená, nesvá. Děda je totálně v prčicích. Mamka skoro na práškách. Naši se pořád hádaj a mě to nebaví !!!!

Petra bych nejradši poslala do prdele. Neomlouvám se za to slovo, ale je to fakt takhle. Mám toho dost. Za 27 dní mi je 16, chci kytaru, kterou mi naši nepořídí. Jsem bez nejlepší kamarádky, s kterou si sice píšu, ale chybí mi. Jsem bez kluka, kterýho nenávidím a na kterýho jsem den ode dne víc naštvaná, děvkař pitomej, vykousnout se s mojí opilou kámoškou pár dní po rozchodu, ty srabe. Užij si teď tu svojí.

Každej den se mi chce brečet. Jednou je to kvůli tomu, jak naši na mě řvou, podruhý kvůli tomu, jak se naši hádaj. Potom chci brečet kvůli Petrovi, že jsem ztratila 3 měsíce života strávené s ním. Lituju toho, co nejvíc můžu. Kdybych byla bez něj, tak jsem sice bez kluka, což dává smysl. Ale lituju těch pitomejch 3 měsíců. Nemusel by mě využít, nemusel by mě odkopnout. Srab pitomej a já kráva naivní.

Jste nedopsané...odi et amo
 


Komentáře

1 Gauri | Web | 2. října 2011 v 17:55 | Reagovat

Každej se mění. Mění nás životní situace, mění nás život.
Poslední dobou to nemáš jednoduchý jak vidim, ale bojuješ. A to se cení.
Strašn ráda bych Ti nějak pomohla, ale nevim jak. Já můžu udělat jen to, že Tě budu podporovat komentářema a virtuálními úsměvy. Nechci aby ses trápila.
Držím Ti palce. Jednou se to všechno musí obrátit k lepšímu, musí!!!

Drž se, má milá!!

(O škole mi nemluv. Mám třikrát tejdně do čtyř a furt po nás něco chtěj. Nasrat. :-D)

2 Nellie Happiness | Web | 4. října 2011 v 21:59 | Reagovat

No, vzhledem k tomu, že několik Tvých posledních článků bylo pesymistických a tenhle je taky, tak moc žádnou změnu nevidím ;-)
Se školou mě to fakt mrzí hlavně proto, že vím jak jsi na ni chtěla jít..
Na Petra ser, nenech si zkazit dny jedním dementem, se kterým jsi byla tři měsíce.. Najde se jiný, se kterým budeš třeba celý život a kvůli tomu si budeš dělat vrásky, kvůli Petrovi ne :-)

3 Vendy | Web | 17. října 2011 v 18:09 | Reagovat

Máte hodně špatný období. Jak ty, tak vaši. A nedivím se, že jsi utahaná, vstávat o půl paté ráno a přijíždět až večer, to unaví každého.
Petrové přijdou a odejdou, asi se blbě opakuji jako spousta jiných, ale takových kluků ještě potkáš hodně. A kdo ví, třeba přijde někdo lepší než Petr.
Bohužel, lásky bolí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.