Srpen 2013

dobrý den vinšuje

23. srpna 2013 v 22:03 | Therine♥

zdravíčkoo..

no, nemyslete si, že jsem nějakej hacker, prostě, měla jsem jen chuť, po roce a půl a víc..napsat..ozvat se..až se sem vrátím podívat za pár měsíců, hodin, dní, roků..zajímá mě jen, jestli si někdo vzpomene, jestli si to někdo přečte..

po posledním pesimistickém článku z ledna 2012..se sem vracím znovu..s optimistickým článkem, jako před léty, když jsem byla grandiózně šťastná, že mám všecko..z nebe mi padaly pečený kuřata přímo do huby a do číše se mi lilo to nejlepší portské..samo?..
jo, bylo to jiné, mladší, koukala jsem na to jinýma očima..od té doby jsem se více propila, více jsem se ničila a vlastně ještě ničím..nervama, alkoholem, kouřením..je mi ještě stále sedmnáct, jsem pod zákonem, zodpovídají za mě mein eltern..jo a taky..dělám komisky z němčiny..cha..

strašně ráda bych se tu vytahovala, co jsem ,,dokázala"..jak je škola strašně moc super, moji kámoši jsou moje zlatíčka, jak mě naši milujou a jak jsem strašně šťastná..a víte co? všecko se strašně mění, den ode dne, hodinu od hodiny..už rok a půl jsem neměla přítele..asi to má důvod..zadívala jsem se do nepravého, děda je ještě pořád nevyléčitelně nemocnej a pořád a pořád brečím, když ho vidím. Naši se těší až vypadnu, štvu je, piju, kouřím, chodím ráno domů..kámoška je lesba a kašle na mě a škola je horzná, fakt hrozná. nebaví mě ani ťuk, ani půlka ťuku..

ale STOP. červená značka, vše má svoje velké PRO..mám jiné kamarády, skvělé kolegy, který jsou mojí oporou, pár dobrých kámošů ve třídě..dobrého psa a znovuzrozené morče..jsem po fesťáku, vím, že mě strašně baví živá hudba, punková, instrumentální, rock, skačko a všecko co bylo na Trutnově..
jo a taky mám fajn bráchu..


jo, to bylo fajn focení..retroo

..........
pokračujme dále..
taky dále sním, o klukovi v kostkované košili, který bude strašně vtipnej a bude prostě fajn.
obláčkovej..


joo, modelka taky asi nikdy nebudu..ty boky tam pořád jsou, kvůli nim si musim kupovat o číslo větší kalhoty a tílka..a šortky už nevyberu tuplem..ale jednou bych prostě strašně chtěla vypadat jako herečky v 60. letech , boky, zadek, prsa..elegantní cigareta v ústech a šansón a kabaret..uuuhhh

..jo, tak já nevím..sprcha volá, ještě jídlo na dobrou noc a nějaký to reálný snění..nebo né?

blogování bylo vždycky moje hejnej..
a mňága a žďorp jsou moji nastávající a přítomní nejhej..a taky one republic..a ta akustika kterou jsem si konečně koupila..

hej hou ulalaa
někdy v příštích časech se ozvu..až se ozvete vy..
jo, lidi, jsem prostě chvilkový zboží..

vaše Káčč

jo a žijte v míru