All

Řetězák ? Fakt ?

24. ledna 2011 v 17:58 | Therine♥

Numb - Piano Version
---------------------------------------------------------
Zamilovala jsem se do jedný písničky. Pusťe si jí klidně k tomu ;))

Let's go!
1. Co má znamenat tvá přezdívka?

Jednou jsem takhle přemýšlela, že by to chtělo nějakou přezdívku, nějakej ,,Nick''. Tak jsem si psala co mě vystihuje na papír. Zkoušela jsem to překládat do Áj i to Italštiny, nic mě nenapadalo. Tak jsem si napsala na papír moje jméno: Kateřina. Zkoušela jsem ho dávat do různých forem, do jazyků. Nakonec jsem si říkala, že zůstanu snad u klasické Catherine. V tu chvíli, jsem z toho zkoušela vytáhnout něco a vytáhla jsem zrovna Therine. Je to jenom přezdívka na blogování, v ,normálním' světě jí nepoužívám. 

2. Vzpomeneš si, co tě přivedlo k blogování?

První blog jsem si založila už hodně dávno. Vůbec nevím proč. Možná protože jsem měla profil na Xicht.cz a tam má každý také svůj blog. Od tý doby jsem si založila jeden blog. Potom mě uchvátila nějaká písnička, z ní jsem vytáhla nějakou frázi a udělala z toho název. Poslední můj blog co jsem založila v minulosti ještě existuje ale už na něj nic nepřidávám. 

3. Jaké jsou tvé oblíbené knihy?

Jelikož jsem začala číst aktivně až před nedávnem, kámoška mě přivedla na dívčí románky. Musím uznat, že mě hrozně baví a že díky nim uniknu fakt do mysli autorky a představuju si všechno, co tam popisuje. Lenka Lanczová- má nejoblíbenější autorka!
A knihy? Zašeptej do Vlasů, Šeptej do ticha, Hříšná touha, Sólo pro Kristýnu-Lenka Lanczová
Dívka bez minulosti, Motýlí čas- Radka Zadinová.
Možná z toho vyrostu, možná určitě. Ale jiný knížky mě moc nebaví. Zatím ty románky.

4. Událost, která definitivně změnila tvůj pohled na svět?

Jsem divná, ale bylo to odmítnují od jednoho kluka a taky smrt mého psa. Díky tomu klukovi jsem zjistila, že nezáleží jen na vzhledu a na tom kdo co poslouchá za hudbu. Musí mít v sobě víc.
Ta smrt. Díky ní jsem si začala lidí i zvířat kolem sebe víc vážit. Když si představím ten stav, kdy jsem jí našla mrtvou, uuuuh. Od té doby se starám o naši domácí Zoo víc a kámošům často říkám, jak je mám ráda.

5. Oblíbená barva. Popřípadě uveď co na ní vidíš.

Mám ráda hrozně moc barev. Na každé barvě se mi něco líbí, kromě růžové. Tu doopravdy ráda nemám. Červená barva mě hrozně pobouzí, je taková odvážná. Žlutá mi dodá energii, příjde mi hrozně veselá, letní. Když vidím žlutou představím si, jak se válím na pláži a sluníčko do mě praží. Mám ráda strašně Tyrkysovou. To je barvička, kterou miluju od dětství. Oblečení s tyrkysovou miluju, taky jsem měla takový pokojík asi 6 let :)) 
Zelená. Tu mám ráda, miluju však tu svítivou a nebo úplně světlounkou. Nemám ráda tmavě zelenou. Žeru tu žabí. 
Fialovou a vínovou mám asi ze všech nejradši. Můj šatník obývají hadry téhle barvy snad nejvíc. Mamka to ví, takže když mají něco fialovýho nebo vínovýho, co se jí zamlouvá tak mi to koupí. Taky má tuhle barvu ráda. Vzbouzí ve mě pocity elegance.
Černá barva, hodně lidí si myslí o téhle barvě, že je depresivní. Taky jsem byla toho názoru, však poslední dobou jí nosím pořád. Klidně jdu celá v černým do školy. Mám ráda tuhle tajemnou barvu, miluju jí na klukách. 
Bílá mi příjde hodně uklidňující. Je to známý, ale doopravdy, když se mrknu na bílou, třeba stěnu uklidní mě. 

6. Jaké je tvé astrologické znamení a jak moc se ztotožňuješ s jeho vlastnostmi? Můžeš i říct, které vlastnosti na tebe vůbec nesedí, i když by ti měly být dány do vínku.

Jsem Štír. Musím si najít tahák na internetu, z paměti nevím, jací štíři jsou. Tuhle jsem našla pár bodů:
 1. přesný odhad situace
  -
  to zrovna nevím, nepřipadá mě, že bych dobře odhadovala, jak dopadne plán A a jak plán B.
 2. laskaví a obětaví k přátelům - Oh, vyhlašuji souhlas. Píše se tam, že když mě někdo zaujme negativně, dokážu být k němu dooporavdy hnusná a nebojím se to dát najevo. Když ale naopak mi příjde někdo sympatický, je to přítel dokážu mu snést modré z nebe.
 3. Jsou to lidé zvídaví a zvědaví - Pravda. Když mě něco doopravdy zajímá, poznávám to ať to stojí, co to stojí.
 4. touží po uznání svých kvalit - I když je to nemylé, Emile, musím to uznat. Občas prostě potřebuju slyšet, jak jsem hodná, obětavá, milá, bláznivá. Potřebuju obšas slyšet, že mám hezké oči a hezkej úsměv.
 5. Originální - Jo, to asi jsem. Nikdy si nečtu články v časopisech, co je IN a co se nosí. Nikdy se neřídim podle ostatních. Mám i originální nápady, myslím si. Výplody mé fantasie jsou občas fakt báječný !
 6. přitažlivé osobnosti - Tak to nevím ! :D
 7. dokáží mistrně maskovat své pocity - Tak to je pravda. Občas, to je kec, velmi často, hodně lidí neví, jak na tom jsem, jak se mám. Dokážu zamaskovat smutek a už asi 3 týdny úspěšně maskuju zamilovanost. 
 8. bojovnost, nadání pro medicínu - Tak to nevím, bojuji jak v čem. Něco už vzdám předem, bez boje. Něco i vyhraju. Je pravda, že nenávidím prohry. S tou medicinou, ehh. Není ppravda na 1OO% Nenávidim, jak injekce, tak krev. Stačí mi škrábanec,  kapka krve a je mi zle. Nebo otevřená zlomenina. Nikdy bych na zdrávku nešla.
7. Filmy ke kterým se vracíš.

Bobule, Účastníci zájezdu, Sněženky a Machři, Pearl Harbor. Requiem za sen, LOL
Mám ráda český filmy a pár amerických, nebo francouzkých. Nemám ráda puberťácký komedie, typu Protivný sprostý holky. Film LOL je výjimka, je to francouzký a příjdou mi tam všichni herci sympatičtí ;)

8. Co si myslíš o nadpřirozených silách, magii a věštění budoucnosti? Máš s tím nějaké zkušenosti?

Musím uznat, že se v tom moc nevyznám. Nějak se o to extra nezajímám. Ale třeba na Osud věřím. Zkušenosti ? Uhh. Sama né, ale vím, že třeba výklad karet, nebo z lógru od kafe prý vychází. Mamčina kolegyně byla u věštkyně a vyšlo jí hodně pravdivých věcí. Prý se její dcera odstěhuje do zahraničí, to to ještě nikdo netušil. Po roce, dcera v Itálii.
Znám hodně příběhů s vyvoláním duchů a vím, že většinou dobře nedopadly. Proto se v tomhle nějak nevrtám, nelezu v noci na hřbitov a nějak se o to nezajímám. 

9. Existuje lahůdka, pro kterou klidně zabiješ?

Existuje. To jídlo znám ze Slovenska, když jsme byli na dovolené ve Vrkolínci, jedna starší paní dám dávala recept na jídlo, Bryndzové Pyrohy. Jsou to taštičky, plněné bramborama s koprem, polité bryndzou smíchanou se smetanou a s kprem. Ještě je to polité omastkem, kde je slanina. 

Tohle jídlo miluju, mamka ho dělá asi 3, 4 do roka. Vždycky ,,sežeru'' celej hrnec těchto taštiček. Až mamka obrací oči v sloup. 

10. Tvůj názor na Lady Gaga :P

Hnus. Nemám jí ráda. Možná, že je talentovaná, možná neni. Tenhle žánr neposlouchám a fakt nejsem v obraze, kolik tahle ,,zpěvačka'' nazpívala písní a vydala alb. Ale jedno se nezapře, její originální kostýmy.

 
 

Reklama