Profil

Protože jsem prostě taková. Tečka

4. března 2011 v 16:23 | Therine♥
...Je mi úplně jedno, jestli zrovna vám příjdu sympatická. Jsem toho názoru, že na vzhledu v nějakých věcech záleží ale třeba u psaní si svého blogu fakt ne.
Mám ráda sebe, naučila jsem se žít sama se sebou a i když se někomu můžu zdát jako hrozně velkej egoista. Nejsem. I když se mám ráda, jsem se sebou jakž takž spokojená, ještě to neznamená, že nosím rypák nahoru a ostatními pohrdám. Ve společnosti neznámých lidí se doopravdy necítím skvěle, ale když jsem obklopena alespoň jednou spřízněnou osobou, dokážu být veselá :)
Protože jsem holka, osoba ženského pohlaví, mám v hlavě prý dráty, s kterýma si všechno pospojuji. Ráda při písničce vzpomínám. Ráda při filmu vzpomínám.

Jsem typ holky, která si žije podle svýho, nestříhá si ofinu, jenom protože je to zrovna In, nenosím kostkované košile a džíny plísňáky(nelíbí se mi) a nemám ráda lidi, kteří si sami sebe neváží, uráží se, ubližujou si jenom proto, aby si jich někdo všimnul.
Lehce se zamilovávám, zrovna teď v nějaký tý euforii lítám. Kluk mě musí něčím zaujmout. Nemusí to být vzhled. Zkušenosti nemám skoro žádný, takže ohledně toho, kde a jak se seznamovat s klukem, vám neporadím. Netvrdím však, že všichni kluci jsou stejní, že jsou všichni zmetci. Mám ráda svý kámoše-kluky, se kterýma skoro každou sobotu ,,pařím'' v jednom klubu.
Jsem člověk, kterej prostě je ještě naivní a moc toho o světě neví. Vždyť tu pobývám pouze patnáct let, a 12 let jsem bydlela na vesničce, takže nemám takový ty kamarády s dětství, jako ostatní, s kterýma bych si hrála na pískovišti, sjížděla s nima tobogán na koupáku a tak. Jediná osoba, s kterou jsem tohle všechno dělala byl můj brácha, o rok a půl starší. Mám ho ráda a při vzpomínce, jak jsme se dřív prali, hráli s autíčkama(bárbínky jsem neměla) a sjížděli hracím kobercem schody, se vždycky usměju a zavzpomínám si.
Mám jednu nejlepší kámošku a pár dalších super lidí, kterým se svěřuju ale o mě, jako takové neví nikdo úplně všechno ani když si pročte celej blog..Neumím se sama popsat. Jsem hrozně náladová, snad vám to při té představě pomůže.

Nejsem rozmazlená holka, nemám ráda růžovou, jsem křtěná ale tohle všechno si můžete přečíst v jiném článku.. Kdyby si mě někdo chtěl ,,přidat'', může na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=1745172016..i když jsem už xkrát psala, že na facebook nechodím..má měsíční pauza už skončila a já tam opět jsem. Facebook je jenom sociální síť a já na něm už závislá nejsem, jako dříve. Ta měsíční pauza mi neuvěřitelně pomohla :)

Někdo fotky na Blogu odsuzuje, někomu nevadí. Já si sem dám fotku s nejlepší kámšokou. S holkou, která je jako moje sestra a která mi neuvěřitelně pomáhá, rozesmívá, dostává. Dostává mě svým chováním, není jako ostatní. Je svoje, je praštěná, je hodná. Mám jí neuvěřitelně ráda a tahle holka (vlevo) je moje nejlepší přítelkyně. :)


:)

Hehehe.

8. února 2011 v 17:06 | Therine♥
 1. Jsem holka
 2. Jsem poměrně maličká
 3. Nenávidím pomluvy
 4. Chci si v budoucnu adoptovat dítě
 5. Miluju puntíky
 6. Nejsem ani optimista, ani pesimista
 7. Neumím tancovat
 8. Nenávidim hvězdičky na obleční, ty na nebi ano
 9. Mám morče a psa
 10. Nemám ráda Hello Kitty
 11. Nenávidim týrání zvířat
 12. Jsem křtěná
 13. Mám křivý nohy
 14. Nevím, co chci
 15. Jsem štír
 16. Mám velký hnědý oči
 17. Nenávidim uklízení
 18. Tohle je můj asi 6. blog
 19. Chci jaro a léto
 20. Jsem 14 dní bez facebooku a až na něj půjdu, zruším ho
 21. Miluju Kurta Cobaina
 22. Piju mlíko a mám ho ráda
 23. V dětství jsem chodila na logopedii
 24. Sním koprovku
 25. Zpívám falešně
 26. Jsem plochá
 27. Nebaví mě se učit
 28. Jsem ráda za každý komentář
 29. Na fotkách vypadám ke smíchu
 30. Miluju originalitu
 31. Ráda sedím v koutě, se sluchátkama v uších
 32. Nenávidim disco
 33. Chci na střední hotelovou školu 
 34. Mám celkem krátký hnědý vlasy
 35. Jsem střevo
 36. Neumím pískat
 37. Jsem vždy lehce zamilovaná
 38. Je mi 15 let
 39. Miluju punk-rock 
 40. Mám staršího bratra
 41. Miluju kytky
 42. Nesnáším růžovou barvu!
 43. Chci bydlet na vesnici, v domě
 44. Neumím padat
 45. Ráda si čtu
 46. Chci být zrzka
 47. Nerada meju nádobí
 48. Nemám ráda metal
 49. V pokoji mám nepořádek 365 dní v roce
 50. Mám divnou barvu hlasu
 51. Nejím hrášek
 52. Když mám nervy, dokážu být sprostá!
 53. Mám ráda čerstvý jahody
 54. Jednou v životě jsem se opila
 55. Miluju letní teplý déšť
 56. Mám ráda slovenštinu
 57. Nemám ráda sídliště
 58. Ráda se sama procházím
 59. Učila jsem se italsky
 60. Čaje a kafe hrozně sladim
 61. Miluju zvířata všeobecně
 62. Ráda koukám z okna, když píšu články
 63. Někdy si sednu a jen tak čmárám
 64. Moje babička bydlí 200 kiláků daleko
 65. Jsem závislá na ostatních 
 66. Jsem nekuřačka
 67. Miluju Starý pušky a Jaksi Taksi
 68. Zkoušela jsem asi stokrát psát knížku
 69. Jsem šíleně náladová
 70. Neumím vařit
 71. Miluju slunce
 72. Nikdy bych se nezabila
 73. Chci se naučit hrát na kytaru
 74. Mám ráda české komedie
 75. Gayové a lesby jsou normální lidi!
 76. Když se směju, brečím
 77. Bojím se výšek
 78. Nevím, jestli jsem romantická
 79. Mám nevlastní ségru, kterou jsem viděla max před 12 lety
 80. Když je venku zima, kape mi z nosu
 81. Vyrostla jsem na vesnici
 82. Mám blbou paměť
 83. Ráda se učím cizí jazyky
 84. Nenávidim NEekologicky založený tvory
 85. Miluju žlutou a tyrkysovou
 86. Jsem drzá
 87. Na klavír jsem hrála před devíti lety asi rok
 88. Píšu ráda básničky
 89. Chci se bosa proběhnout na louce
 90. Nerada se s někým seznamuju přes internet
 91. Mám často deprese
 92. Poslouchám SKA
 93. Dřív jsem byla vegetariánka
 94. Miluju hudbu puštěnou nahlas
 95. Jsem často nervozní a klepou se mi ruce
 96. Píšu si taháky na každou písemku
 97. Jsem magor
 98. Mamka mi nedovolí mít jakoukoliv myš
 99. Mám ráda Vás, virtuální lidi!
 100. Mám ráda sebe

Můj Idol

26. září 2010 v 13:19 | Therine♥
Můj idol by měl být věrný a tolerantní. Když by žárlil na mé kámoše, vadilo by mi to. Nedokážu si představit, že bych chtěla jít ven se svým kámošem, že by mi to zakazoval. Bylo by hezký kdyby žárlil přiměřeně, to by se ukázalo že mě má rád, ale co je moc to je moc. Bylo by dokonalý, kdyby měl stejné zájmy jako já, chodili bychom se spolu projít, pokecat o všem co letí, co se nám líbí, co odsuzujeme. Měl by mít svůj názor na věci a jít si za svým snem. Měl by mít trochu sebevědomí, ale neměl by se brát moc vážně. Kdyby ho někdo ponožoval a on se za koutem rozbrečel, vadilo by mi to. Ale když by na ostatní machroval, neuměl ze sebe udělat srandu, dělal ze sebe ,,frajírka'' vadilo by mi to ještě víc. Byla bych ráda kdyby uměl vařit. Stačily by mi základní jídla jako špagety, hranolky, pizza, řízky, palačinky ale když by spálil i čaj nebo topinku, letěl by. Také mě musí umět rozesmát. Být vtipný je velký plus, ale neměl by to zase až moc přehánět. Musí mít rád zvířata, o kluka co by psovi řekl ,,čokl'' nebo křečkovi ,,krysa'', nestojím. Do budoucnosti by měl plnit povinnosti manžela, který pracuje. Kdyby vstával dopoledne a až do půlnoci by seděl u televize s nohama na stole a nic nedělal, asi bych byla vrahem.
Co se týká vzhledu, záleží na něm, alespoň mě ano. Musí se mi alespoň trochu líbit. Vždyť já na něj budu koukat! Měl by mít hnědé, černé nebo blonďaté krátké vlasy. Neměl by mít dlouhé vlasy! Musí mít hezké oči nejlépe modré nebo hnědé. Musí se o sebe trošku starat ale nesmí to přehánět aby se z něj nevyklubal nějaký metrosecuál a nebo dokonce převlečená ženská! Musí se mýt alespoň jednou denně, čistit si zuby a hezky vonět. Měl by mít také vysportovanou postavu, ale nebýt žádné ,,rambo''. Jeho styl oblíkání je mi docela jedno, ale vadil by mi šampónek s růžovým trikem a nebo nějakej kluk ve stylu ,,Gothic'' co by nosil černý, dlouhý kabáty až na zem i v létě. Na věku docela záleží. Každý se na svůj věk chová jinak. Někdo je v 16 vyspělej a někdo je ještě v pubertě. Měl by být asi o 2-3 roky starší. Neměl by být mladší než já a neměl by být stejně starý jako já. 

Therine♥
Tuto práci jsme psali ve škole o Čml(Občanská výchova + Rodinná výchova)..
 
 

Reklama